سرویس اجتماعی | کد خبر: 75535
تاریخ انتشار: 1397/05/18 - 12:24:57

ویزیت بیش از 3 هزار بیمار در کلینیک سیار نورآوران سلامت در صفی آباد

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : تاکنون در کلینیک سیار نورآوران سلامت در شهر صفی آباد بیش از 3 هزار بیمار ویزیت شده اند.
ویزیت بیش از 3 هزار بیمار در کلینیک سیار نورآوران سلامت در صفی آباد,

به گزارش سپهرآیین ، دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه کلینیک سیار نورآوران سلامت از 2 تیرماه در شهر صفی آباد برای ارائه خدمات درمانی مستقر شده اند افزود :  تا یکم مرداد 3 هزار و 126 نفر از شهروندان صفی آبادی توسط چشم پزشکان و دندانپزشکان ویزیت شده اند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت  2 هزار و  71 بیمار به چشم پزشکان مراجعه کرده اند گفت : از این تعداد  107 بیمار برای عمل جراحی چشم معرفی و 844 فریم عینک نیز  برای این بیماران تجویز شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه هزار و 55 بیمار نیز به دندانپزشکان مراجعه کرده اند افزود :  این بیماران  849 مورد  ترمیم  ،  58 مورد کشیدن دندان  دریافت کرده اند که علاوه بر اینها خدمات جرم گیری و فلوراید تراپی نیز برای آنها انجام شده است.

دکتر اسحق ایلدر آبادی از فعالیت همه روزه 2 دندانپزشک و 2 دستیار دندانپزشک در این کلینیک خبر داد و گفت : این پزشکان خیر در حوزه سلامت از سراسر کشور در این کلینیک حضور دارند./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر