سرویس اجتماعی | کد خبر: 75170
تاریخ انتشار: 1397/05/09 - 20:37:10

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست با اصحاب رسانه:

خبرنگاران با رصد فعالیت دستگاه های اجرایی در کاهش خطاها و تخلفات اثر گذارند

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران با رصد کردن فعالیت دستگاه های اجرایی در کاهش خطاها و تخلفات اثر گذارند.
خبرنگاران با رصد فعالیت دستگاه های اجرایی  در کاهش خطاها و تخلفات اثر گذارند,

به گزارش سپهرآیین ، دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاری همانند شغل های پزشکی یکی از شغل های سخت است که در بسیاری از مواقع خبرنگاران فداکارانه گزارشات خود را تهییه می کنند.

وی گفت: به دلیل اینکه مخاطبین مستقیم خبرنگاران مردم هستند خبرنگاران با رصد کردن اقدامات ادارات و سازمان ها در کاهش خطاها و تخلفات اثر گذارند و حضور خبرنگاران برای تحقق صحیح اهداف دانشکده لازم و ضروری است و اصحاب رسانه می توانند نقش بسزایی در آموزش و ارتقا سطح سلامت مردم داشته باشند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان برنامه های سال 97 دانشکده تصریح کرد: پیگیر ایجاد پردیس دانشکده علوم پزشکی به مساحت 30 هکتار در غرب شهرستان هستیم که موافقت های لازم از سوی وزارت مسکن و شهرسازی جهت تحویل زمین صورت گرفته است و به زودی اقدامات اجرایی آن آغاز می شود.

وی افزود: تاسیس پایگاه انتقال خون ، افتتاح پروژه بلوک زایمانی،توسعه رشته های تحصیلی و جذب هیئت علمی از دیگر برنامه های ما در سال 97 می باشد.

دکتر ایلدرآبادی با اشاره به سفر قریب الوقوع وزیر بهداشت به شهرستان اسفراین گفت: در اواخر مرداد ماه دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت جهت افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت فرطان و توی، پایگاه سلامت لاله و ساختمان فرهنگی رفاهی معاونت آموزشی ، بازدید از کلینیک ویژه و بیمارستان امام خمینی (ره) و انجام عمل جراحی چشم در  تیم سیار نورآوران سلامت شهر صفی آباد در شهرستان اسفراین حضور خواهد یافت.

در پایان این نشست از زحمات خبرنگاران قدردانی شد./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر