سرویس اجتماعی | کد خبر: 73298
تاریخ انتشار: 1397/04/13 - 14:10:36

کشف دو موتورسیکلت قاچاق در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف دو موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال و دستگیری سه نفر در این شهرستان خبر داد.
کشف دو موتورسیکلت قاچاق در اسفراین ,

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "جاوید مهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در راستای شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا ، اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازدید و بازرسی های صورت گرفته از تعمیرگاهی موفق به کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت ۲۵۰ سی سی قاچاق شدندسرهنگ مهری بیان داشت: در بررسی های بعمل آمده ارزش ریالی این موتورسیکلت‌ها ۱۱۰ میلیون ریال برآورد گردیده است.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات سه نفر متهم شناسایی و دستگیر شدند خاطرنشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با ورود هرگونه کالای قاچاق که به اقتصاد کشور ضربه سنگین می زند به شدت برخورد کرده و از شهروندان انتظار می‌رود در صورت اطلاع از این گونه موارد موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر