سرویس اجتماعی | کد خبر: 72239
تاریخ انتشار: 1397/04/11 - 20:24:50

طی مراسمی از قهرمان ورزش های رزمی اسفراین تقدیر شد

مراسم تجليل از ملي پوش اسفرايني و قهرمان ورزش های رزمی با حضور معاونت فرمانداري و جمعي از مسئولين و ورزشكاران شهرستان در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.
طی مراسمی از قهرمان ورزش های رزمی اسفراین تقدیر شد,

به گزارش سپهرآیین ،معاون فرماندار شهرستان اسفراين و جمعی از مسئولان شهرستان در نشستی صمیمی از افتخار آفرینی داوود لعل سازگار كه در مسابقات آسيايي اخير در رشته كيك بوكسينگ مقام سوم را كسب كرد تجليل  بعمل آوردند.
سيد احمد پرويزي معاون فرماندار شهرستان اسفراين ضمن گراميداشت ياد شهداي واقعه حمله موشكي ناو آمريكايي به هواپيماي مسافربري ايران و شهادت ٢٩٠ نفر از مردم غيرنظامي كشورمان در ١٢تير سال ١٣٦٧، بهترین راهکار برای کنترل آسیبهای اجتماعی در جامعه را توسعه ورزش شهرستان دانست.
پرويزي گرایش فرزندان و حتی افراد دیگر جامعه به  فضای مجازی را ناشی از عدم کنترل مناسب اوقات فراغت دانست و گفت: نگرش ما توسعه ورزش است و کسانی هم که در این راستا  فعالیت کنند پشتیبانی خواهند شد.
وی با اشاره به مديريت صحيح اوقات فراغت اظهار داشت: بسياري از مشكلات حوزه جوانان و نوجوانان با كنترل صحيح اوقات فراغت قابل حل است که درایام تعطیلات تابستان و ایام نوروز فرزندان ما اگر امکانات و فضای ورزشی نباشد به سمت و سوی دیگرهدایت می شوند که چه بسا دچارمشکلات و آسیب اجتماعی شوند.

ايشان اظهار داشت: وقتی ورزشکاران شهرستان در رشته های مختلف در میادین بزرگ وارد رقابت می شوند، فارغ از کسب موفقیت و مدال های رنگارنگ که البته حائز اهمیت است، ما به اسفرايني بودن مان می بالیم و افتخار می کنیم.

ايشان با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران را یک اصل مهم در شهرستان می دانیم ادامه داد: شهرستان اسفراين در حوزه ورزش و جوانان از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و با وجود کمبود امکانات، افتخارات بسیاری توسط ورزشکاران اسفرايني برای ورزرش کشورمان بدست آمده است.

گفتنی است در بخش پایانی این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدایایي از افتخار آفرینی اين ورزشكار محبوب تجلیل بعمل آمد./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر