سرویس اجتماعی | کد خبر: 71717
تاریخ انتشار: 1397/04/03 - 16:50:13

کشف 2 کیلو گرم هروئین در اسفراین

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف مقدار 2 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین در اسفراین خبر داد.  
کشف 2 کیلو گرم هروئین در اسفراین,

به گزارش سپهرآیین، سرهنگ"محمد غلامی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین به استان فعالیت دارند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس شهرستان اسفراین نهایتا با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی افراد مورد نظر شدند، افزود: ماموران در اقدامی غافلگیرانه متهمان را که در حال انتقال مواد مخدر بودند را دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال نمودند.

وی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از خودروی متهمان مقدار 2 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین کشف گردید، خاطر نشان کرد: در این عملیات 2 سوداگر مرگ دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با تاکید بر تشدید اقدامات پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت: پلیس به هیچ عنوان اجازه جولان را به سوداگران مرگ و افرادی که سلامت جامعه را به مخاطره می اندازند نمی دهد و از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر