سرویس اجتماعی | کد خبر: 71230
تاریخ انتشار: 1397/03/29 - 15:21:06

رشد کیفیت انجام آزمایش های هورمونی در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین از رشد کیفیت انواع آزمایش های هورمونی در طی 6 ماه اخیر در این بیمارستان خبر داد.
رشد کیفیت انجام آزمایش های هورمونی در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ، دکتر فرامرز یعقوبی با بیان اینکه تا کنون سه دستگاه بیوشیمی ، الایزا و میکروتوم  برای آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی (ره) خریداری شده است که موجب رشد کیفیت انواع آزمایش ها شده است  گفت : در مجموع برای این دستگاه ها 326 میلیون تومان هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه با راه اندازی این دستگاه ها تمامی آزمایش های سرولوژی و هورمونی به صورت اتوماتیک و سیستمی انجام می شود افزود : انجام تست جدید PSA ((اندازه گیری آنتی ژن اختصاصی پروستات )) از طریق دستگاه الایزا در این آزمایشگاه  فراهم می شود.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین از افزایش کیفیت برش بافت ها و تسریع در جواب دهی نمونه های پاتولوژی از طریق دستگاه خریداری شده میکروتوم خبر داد و گفت : فرایند کنترل کیفی قبل از انجام آزمایش های مختلف در این آزمایشگاه انجام می شود تا نسبت به صحت آزمایش ها اطمینان حاصل شود.
دکتر فرامز یعقوبی افزود: با راه اندازی  دستگاه میکروتوم ، محیط های کشت جدید در آزمایشگاه  میکروب شناسی امکان شناسایی گونه های بیشتری از  میکروب را برای متخصصان در آزمایشگاه فراهم می کند.
وی در پایان از همه ی همکاران آزمایشگاه بیمارستان به خصوص دکتر سمیه جویباری متخصص پاتولوژی که بی وقفه  برای ارائه خدمات در این آزمایشگاه  تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر