سرویس اجتماعی | کد خبر: 69770
تاریخ انتشار: 1397/02/29 - 21:16:57

برگزاری مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

به مناسبت هفته هلال احمر و به همت کانون هلال احمر مجتمع اموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین (هلما) و با همکاری مدیریت دانشجوئی و مدیریت فرهنگی و اجتماعی مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع در خوابگاه ساریگل این مرکز انجام پذیرفت.
برگزاری مانور امداد و نجات،تخلیه اضطراری و صعود و فرود از ارتفاع در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ، پوریا حبیب زاده مسئول کانون هلال احمر دانشگاه با اعلام این خبر، برگزاری این مانور را در راستای آمادگی برای شرایط بحرانی نظیر وقوع زلزله و سیل و دیگر بلایای طبیعی عنوان کرد.
دبیر کانون دانشجویی هلال احمر مجتمع اموزش عالی با اشاره به اینکه 10 نفر از نیروهای این جمعیت در مانور امروز حضور داشتند، تصریح کرد: همچنین یک دستگاه خودرو آمبولانس نیز در این مانور مورد استفاده قرار گرفت.
در این مانور که با استقبال خوب دانشجویان نیز همراه گردید، عملیات امدادرسانی، حمل مصدومان، کمک های اولیه، نجات از ارتفاع و تخلیه و  اسکان اضطراری توسط امدادگران این سازمان انجام شد.
شایان ذکر است با توجه به شعار “هر خانواده یک امدادگر” و پررنگ‌ تر شدن موضوع آموزش امداد و نجات در سطح دانشگاه‌‌ها، کانون دانشجویی دانشگاه دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته کمک های اولیه و امداد و نجات را نیز در سطح دانشگاه برگزار خواهد نمود./ انتهای پیام 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر