سرویس اجتماعی | کد خبر: 69688
تاریخ انتشار: 1397/02/23 - 11:03:15

کشف 20 کیلو گرم مواد مخدر در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان "اسفراین" از کشف 20 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ با همکاری ماموران پلیس مرزبانی در این شهرستان خبر داد.
کشف 20 کیلو گرم مواد مخدر در اسفراین ,

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "جاوید مهری " در تشریح این خبر گفت: در پی وصول خبری مبنی بر اینکه فرد یا افرادی قصد انتقال موادمخدر از شهرستان جوین به اسفراین را دارند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم و خودروی وی شدند، افزود: ماموران با ایجاد تور ایست و بازرسی در محور جوین - اسفراین به محض رویت خودروی مورد نظر دستور توقف آن را دادند. 

وی با بیان اینکه راننده خودرو که قصد فرار داشت با اقدام به موقع ماموران و رعایت قانون بکارگیری سلاح و با شلیک ماموران متوقف شد، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی مورد نظر مقدار 20 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط گردید.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص یک سوداگر مرگ دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری توقیف شد، بیان نمودند: متهم به همراه مواد مکشوفه به منظورانجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

سرهنگ مهری در پایان از مبارزه بی وقفه پلیس با سوداگران مرگ خبر داد و اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند. / انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر