سرویس اجتماعی | کد خبر: 69671
تاریخ انتشار: 1397/02/17 - 17:59:32

جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان اسفراین

جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان اسفراین به ریاست معاون فرماندار اسفراین و با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی؛ با دستور پیگیری اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان و ارائه گزارش و نقطه نظرات اعضاء پیرامون موضوع، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ، پرویزی معاون فرماندار اسفراین در این جلسه، توجه به ساماندهی متکدیان را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: ادارات و دستگاه هایی که در این زمینه ذیربط هستند باید با تمام قوا برای اجرای وظایف خود تلاش نمایند. 
پرویزی بیان داشت: در صورت عدم ساماندهی و مدیریت متکدیان که بعضا برخی ازاین افراد نیز تبدیل به کارتن خواب شده اند منجر به معضل اجتماعی خواهد شد و باید با فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه بتوانیم بحث فرهنگی کمک نکردن به متکدیان را در جامعه گسترش دهیم.
وی خاطرنشان ساخت : در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای متکدیان و همچنین تصمیم گیری در خصوص ایجاد فرصت شغلی و تامین تسهیلات کم بهره توسط اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کمک شایانی در خصوص توانمندسازی و جلوگیری از آسیب خواهد کرد .
 معاون فرمانداری اسفراین گفت : حل مشکلات مربوط به تکدی گری نیاز به کار جمعی تمام افراد جامعه و دستگاههای مسئول دارد و ما نیز در راستای از بین بردن این معضل اجتماعی تلاش خواهیم کرد .

تهیه بانک اطلاعاتی از متکدیان شهرستان ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و آگاهی دادن به مردم درخصوص عدم حمایت از متکدیان توسط روحانیون، مساعدت خیرین ، اجرای طرح شناسایی متکدیان و تشکیل بانک اطلاعاتی ، هماهنگی بین دستگاههای حمایتی منجمله کمیته امداد و بهزیستی از پیشنهادات مصوب این جلسه بود./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر