سرویس اجتماعی | کد خبر: 69429
تاریخ انتشار: 1397/02/02 - 21:41:00

بعداز ظهرامروز آیت الله مهمانواز دعوت حق را لبیک گفت

مهمان نواز مهمان خدا شد

به نقل از خبرگزاری سپهرآیین امام جمعه اسفراین گفت : حضرت ایت الله مهماننواز مجاهدی خستگی ناپذیری و یار دیرین انقلاب بود که فقدان آن عالم ربانی ضایعه ای بزرگ برای حوزه های علمیه و مردم شریف استان خراسان شمالی است . به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین حجت الاسلام قدیر محمدیان در گفتگو با […]
مهمان نواز مهمان خدا شد,

امام جمعه اسفراین گفت : حضرت ایت الله مهماننواز مجاهدی خستگی ناپذیری و یار دیرین انقلاب بود که فقدان آن عالم ربانی ضایعه ای بزرگ برای حوزه های علمیه و مردم شریف استان خراسان شمالی است .

به گزارش خبرگزاری سپهرآیین  به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین حجت الاسلام قدیر محمدیان در گفتگو با خبرگزاری فارس با تسلیت ارتحال ملکوتی حضرت ایت الله مهماننواز گفت : ایشان از شخصیت‌های برجسته استان خراسان شمالی و از مبارزین با رژیم پهلوی و مجاهدی خستگی ناپذیر برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند که عمر پربرکتش را در راه اعتلای دین مبین اسلام و نشر معارف دینی و قرآنی سپری کرد .

وی گفت : فقدان آن عالم ربانی ضایعه‌ای بزرگ برای حوزه‌های علمیه و مردم شریف استان خراسان شمالی و به ویژه مردم خطه‌ بجنورد است .

امام جمعه اسفراین افزود : حضرت ایت الله مهماننواز در به ثمر رساندن حرکت عظیم و تاریخی انقلاب نقش موثری داشت و در بعدازانقلاب نیز در جایگاههای اصلی نظام بویژه در سنگر امامت جمعه منشاء خدمات بی بدیلی بودند .

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر