سرویس اخبار ویژه | کد خبر: 69269
تاریخ انتشار: 1397/02/01 - 16:52:58

رئیس دانشکده پرستاری اسفراین زنگ سلامت را نواخت

سی برنامه برای هفته سلامت.

آغاز برنامه های هفته سلامت با اجرای زنگ سلامت به گزارش روابط عمومی صبح امروز به مناسبت آغاز هفته سلامت با حضور فرماندار ، رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس و معاونین و کارشناسان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مدرسه ابتدایی شادروان حاج محمد رضا قلی زاده زنگ سلامت به صدا در آمد.
سی برنامه برای هفته سلامت. ,

آغاز برنامه های هفته سلامت با اجرای زنگ سلامت 
به گزارش روابط عمومی صبح امروز به مناسبت آغاز هفته سلامت با حضور فرماندار ، رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس و معاونین و کارشناسان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مدرسه ابتدایی شادروان حاج محمد رضا قلی زاده زنگ سلامت به صدا در آمد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم با بیان اینکه اولین روز از هفته سلامت به نام ((عدالت در دسترسی به خدمات سلامت؛حق مردم، مسئولیت حکومت )) نامگذاری شده است گفت : ایجاد زیر ساخت های دسترسی آسان  به خدمات بهداشتی و درمانی از وظایف اصلی ماست که می توان با یاری آموزش و پرورش و با آموزش بهداشت در مدارس،  امکانات بهداشتی را تا دورترین نقاط این شهرستان گسترش داد.
دکتر اسحق ایلدرآبادی با اشاره به اینکه از اول تا هفتم اردیبهشت که به نام هفته سلامت نامگذاری شده است ، دانشکده علوم پزشکی اسفراین بیش از 30 برنامه را پیش بینی کرده است افزود :  دوچرخه سواری عمومی در ششم و پیاده روی عمومی خانوادگی در هفتم اردیبهشت از مهمترین برنامه های این هفته است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر