سرویس اجتماعی | کد خبر: 68603
تاریخ انتشار: 1396/12/22 - 09:10:35

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسفراین:

آماده باش 7 اکیپ آتش نشانی در شب چهارشنبه سوری/حضور در 50 مدرسه جهت آموزش

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسفراین از آماده باشد 7 اکیپ آتش نشانی و 20 خودرو سبک و سنگین در شب چهارشنبه سوری خبر داد.
آماده باش 7 اکیپ آتش نشانی در شب چهارشنبه سوری/حضور در 50 مدرسه جهت آموزش,اتش نشانی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، حسین پیکانی مسئول خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری اسفراین در رابطه با آمادگی این سازمان در شب چهارشنبه آخر سال در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از آنجایی که در این شب ها بیشترین قشر آسیب پذیر دانش آموزان هستند به همین دلیل بیشتر تمرکز ما در یک ماه گذشته بر روی مدارس و مهد کودک ها بوده است و در این مدت با حضور در بیش از 50 مدرسه و مهد کودک آموزش های لازم جهت پیشگیری از اتفاقات ناگوار در این شب را داده ایم.

وی گفت: جهت آمادگی هر چه بیشتر در شب چهارشنبه سوری ، با دستور شهردار کلیه نیروهای خدماتی،فضای سبز و موتوری شهرداری در اختیار ما هستند تا در صورت رخ دادن اتفاق ناگواری آن ها نیز کمک کار ماباشند.

پیکانی با اشاره به آماده باش کلیه نیروهای آتش نشانی در این شب افزود: تعداد 7 اکیپ از  نیروهای آتش نشانی و 20 خودرو سبک و سنگین به صورت آماده باش کامل در سطح شهر به صورت گشت های سیار و ثابت حضور دارند تا در صورت بروز اتفاق ناگواری بلافاصله در سر صحنه حضور پیدا کنند.

وی تصریح کرد: تمرکز بیشتر ما بر روی برخی از مکان های حساس مانند پمپ بنزین ها است و همچنین طبق تجارب سال های گذشته هر مکانی که تجمع مردم بیشتر باشد نیرو های ما بیشتر حضور دارند.

مسئول خدمات ایمنی و آتش نشانی اسفراین توصیه کرد: در این ایام معمولا حواس خانواده ها بیشتر بر روی خانه تکانی و خرید های عید است به همین خاطر به خانواده ها توصیه می کنیم که در این شب ها رفتار های پرخطر فرزندان خود را بشناسند و از فرزندان خود غافل نشوند که بعد ها یک عمر پشیمانی به دنبال نداشته باشد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر