سرویس اجتماعی | کد خبر: 68600
تاریخ انتشار: 1396/12/21 - 09:58:47

معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در اسفراین:

در حال حاضر ایران بهشت جاسوسان است

معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در نشست نیرو های انقلاب اسلامی در اسفراین گفت: امروز وضعیت کشور ما و نوع ساختار در مدیریت اجرایی کشور موجب شده که ایران بهشت جاسوس ها شود.
در حال حاضر ایران بهشت جاسوسان است,

به گزارش سپهرآیین ، حمید رضا ترقی معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی در نشست نیروهای انقلاب اسلامی در اسفراین گفت: موتله اسلامی تنها تشکیلاتی است که در بیت امام در سال 1342 توسط خود حضرت امام (ره) تشکیل شد و ماموریت اولیه آن پیگیری دستورات رهبری انقلاب در قیام 15 خرداد بود.

وی گفت: این وابستگی که بین حضرت امام و موتلفه در 54 سال پیش بوجود آمد راه این تشکل را در مسیری هدایت کرد که همیشه خود را سرباز رهبری بداند و تلاش کند که آرمان های مقدس اهل بیت یعنی تحقق حکومت اسلامی را در جامعه دنبال کند و در این راه شهدای زیادی تقدیم انقلاب کند و تعدادی از طرفداران و افراد این تشکل طعم شکنجه های رژیم مستبد گذشته را در زندان بچشند تا این انقلاب با رهبری انقلاب و همت مردم به پیروزی برسد.

ترقی اظهار کرد: هدف این حزب تشکیل جامعه اسلامی و ارزش های دینی است و سپردن مسئولیت اجرایی کشور در دست انسان های صالح و هم تراز انقلاب اسلامی است و این حزب هیچ وقت به دنبال این نبوده است که فقط عناصر خود را مورد حمایت قرار دهد، بلکه هر انسان صالح و مومنی که مجموعه نیرو های انقلاب بر روی آن اتفاق نظر داشته باشند مورد حمایت قرار می دهد و به همین خاطر نقش این حزب در حفظ وحدت و و انسجام نیروهای انقلاب نقش پررنگ و برجسته ای است.

وی خاطر نشان کرد: مهم ترین هدف امروز ما در فرایند انقلاب اسلامی تحقق هدفی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری است که فرایند آن چند گام دارد و گام اول آن پیروزی انقلاب ، گام بعدی ایجاد نظام اسلامی،گام سوم دولت سازی اسلامی،گام چهارم جامعه سازی اسلامی ،گام پنجم تحقق تمدن اسلامی برای ارائه به جهان و در نهایت گام آخر زمینه سازی برای تحویل این نظام به منجی عالم بشریت است،پس بنابراین در حال حاضر  مهم ترین هدف ما تلاش در جهت دولت سازی اسلامی است.

وی گفت: در شرایطی در آستانه ورود به چهلمین سالروز عمر انقلاب هستیم که دستاوردهای انقلاب اسلامی شمردنی نیست و علی رغم همه مشکلات و موانعی که سر راه انقلاب اسلامی توسط دشمنان خارجی و برخی عوامل داخلی گذاشته شده تا این انقلاب به هدف خود نرسد ولی امروزه می بینیم اقتصاد ایران هجدهمین اقتصاد دنیا است و توانمند ترین قدرت نظامی و دفاعی منطقه را داریم.

معاون امور بین الملل حزب موتلفه افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی اگر توان نظامی و و دفاعی لازم را نداشتیم اما امروز در جایگاهی هستیم که به لحاظ قدرت نظامی فقط بازو های نظام جمهوری اسلامی مانند حزب الله لبنان  قادرند شکست ناپذیر ترین ارتش منطقه را شکست دهد.

وی بیان نمود: وقتی که ما توانستیم قدرت دفاعی ونظامی خود را به دنیا ثابت کنیم دشمن از راه دیگری به فکر ضربه زدن به این نظام افتاد که مهم ترین این نقشه برای ضربه به انقلاب ،طرح نفوذ در ارکان نظام و دولت برای تاخیر گذاری بر روی تصمیم گیری و منحرف کردن تصمیم گیری ها از مسیر اصلی انقلاب است.

ترقی در ادامه گفت: طرح بعدی دشمن فشار بر روی مردم برای جدا کردن مردم از نظام از طریق فشار اقتصادی است و در کنار این فشار اقتصادی با استفاده از شبکه های اجتماعی و رسانه ای تمام تلاش خود را به کار برده اند تا با تخریب مسئولین نظام و ایجاد شکاف بین دولت،نظام و مردم ،مردم را نسبت به نظام و آینده انقلاب بدبین کنند.

وی گفت: یکی دیگر از عواملی که دشمن برای مقابله با نظام طراحی کرده است تلاش در جهت استهاله نظام است و به گونه ای که با تاثیر گذاری بر روی افراد و شخصیت های انقلابی آن ها را از مسیر انقلاب دور کنند که در اتفاقات مختلف انقلاب این نقشه دیده شده است که افرادی از مسیر انقلاب دور شوند.

نماینده رهبری در کمیته امداد تصریح کرد: امروز وضعیت کشور ما و نوع ساختار در مدیریت اجرایی کشور موجب شده که ایران بهشت جاسوس ها شود و در طول تاریخ انقلاب سابقه نفوذ این همه جاسوس سابقه نداشته است که در ارکان نظام نفوذ کنند که نمونه های آن میتوان به نفوذ در تیم مذاکرات و محیط زیست اشاره کرد که همه اسرار نظامی،سیاسی و جغرافیایی ما ار برای دشمنان منتقل کنند و این نشان دهنده اهمیت هشدار مقام معظم رهبری است که از ابتدای این دولت مهم ترین مساله ای که مقام معظم رهبری هشدار داده اند بحث نفوذ است.

انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر