سرویس اجتماعی | کد خبر: 66660
تاریخ انتشار: 1396/12/06 - 21:40:50

آغاز فعالیت کمیته بسیج سلامت نوروزی اسفراین از 25 اسفند

دبیر کمیته بسیج سلامت نوروزی اسفراین گفت: این کمیته فعالیت خود را از 25 اسفند 96 آغاز و تا 14 فروردین 97 ادامه می دهد.
آغاز فعالیت کمیته بسیج سلامت نوروزی اسفراین از 25 اسفند,

به گزارش سپهرآیین ، دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس کمیته بسیج سلامت نورزی  در این جلسه با بیان اینکه طرح سلامت نوروزی هرساله متولی اجرای آن دانشکده است گفت : این مجموعه برای ارائه ی خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی به مسافران در ایام نوروز نیازمند همگرایی دیگر دستگاه های خدمت رسان در سطح شهرستان است.
دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : تمامی حوزه های این دانشکده با همت خود تلاش می کنند همچون سال های گذشته بهترین خدمات سلامت را به مردم و مسافران این شهرستان ارائه کنند.
دبیر کمیته بسیج سلامت نوروزی نیز با بیان اینکه این کمیته فعالیت خود را از 25 اسفند96 آغاز و تا 14 فروردین 97 ادامه می دهد گفت : هر یک از دستگاه خدمت رسان موظفند تا 15 اسفند تمامی برنامه های مرتبط با خود را به دبیر خانه این کمیته که در دانشکده علوم پزشکی مستقر است ارسال کنند.
دکتر عیسی توحیدی افزود : درمانگاه های خیریه ، فرهنگیان و تامین اجتماعی موظفند بدون کم و کاست تا زمانی که مراجعه بیمار دارند خدمات درمانی ارائه کنند و هیچ درمانگاهی در این ایام بدون پزشک نباید بماند.
وی با بیان اینکه مطب های خصوصی پزشکان نیز طبق اساسنامه ارسالی باید با ظرفیت 30 درصدی خود در ایام نوروز فعال باشند گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان نیز به صورت شبانه روزی با تمام توان خود با انجام کشیک های نوروزی تمامی خدمات درمانی را ارائه می کند.
دبیر کمیته بسیج سلامت نوروزی همچنین از فعال بودن 3 داروخانه در ایام نوروز خبر داد و افزود : یک داروخانه به صورت شبانه روزی فعال است که تلاش می کنیم یک داروخانه ی دیگر نیز به آن اضافه کنیم.
تهیه ست های نجات در مسیر گراتی و اردغان ، به کارگیری آمبولانس های هلال احمر ، تامین اجتماعی و دیگر دستگاه ها در هنگام نیاز و شرایط بحران ، ساماندهی فروش ماهیان قرمز و پرنده فروشان برای پیشگری از آنفولانزا ، فعال بودن نوبت دهی تلفنی درمانگاه تامین اجتماعی در ایام نوروز ، پاکسازی محیط زیست در 14 فروردین با مشارکت واحد های صنعتی و دیگر دستگاه های خدمت رسان ، اعلام برنامه ی اداره تامین اجتماعی به منظور تعویض و اعتبار دفترچه های درمانی ، جلوگیری از ارائه مواد غذایی به خصوص شیرینی در خیابان نواب توسط دست فروشان ، برگزاری گشت های مشترک به منظور بازرسی محیطی ،مستند سازی تمام فعالیت های انجام شده در ایام نوروز و اطلاع رسانی هرگونه خدمات در قالب بنر در سطح شهر به مردم از جمله مصوباتی بود که در این جلسه تصویب شد. 
  انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر