سرویس اجتماعی | کد خبر: 66533
تاریخ انتشار: 1396/12/05 - 12:10:17

فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر از دغدغه های مهم اسفراین

فرماندار اسفراین در جلسه ساماندهی صنوف آلاینده و ایجاد شهرک صنعتی گفت: فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر از دغدغه های مهم شهرستان است.
 فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر از دغدغه های مهم اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ، جواد نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین ضمن اشاره به رفع مزاحمت مشاغل و اصناف مزاحم گفت: یکی از دغدغه های شهرستان فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر می باشد و شهرداری موظف است به منظور رفع مزاحمت مشاغل و اصناف مزاحم متناسب با وضعیت فعالیت ،مکان استقرار آنها را جانمایی نماید و مشاغل آلاینده بدلیل شرایط ناایمن و ایجاد مزاحمت نمی توانند در شهر فعالیت کنند و باید اقداماتی در خصوص انتقال به شهرک صنفی صورت گیرد .
فرماندار اسفراین خاطرنشان ساخت : دستگاههای ذیربط در خصوص ایجاد و تکمیل بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف آلاینده با تشکیل کمیته های مربوط نسبت به این موضوع جدیت داشته باشند. با توجه به اینکه این طرح از سال 89 آغاز شده است ولی تا کنون اقدام جدی در این مورد صورت نگرفته است و نیاز است که زیرساختهای شهرک صنفی جهت جابجایی اصناف آماده شود.
ایشان در ادامه جلسه عنوان کرد: مالکیت سه و نیم هکتار زمین توسط اداره راه و شهرسازی به شهرداری جهت ایجاد شهرک صنفی برای صنوف آلاینده به قطعیت واگذار شود و همچنین شناسایی و دسته بندی اصناف مهم شهرستان جهت انتقال به شهرک صنفی در اولویت کار قرار گیرد.
تشکیل بانک اطلاعاتی اصناف ، ایجاد و تأمین زیرساختهای شهرک صنفی و تشکیل کمیته جهت شناسایی اصناف مزاحم و دارای اولویت از مصوبات پیشنهادی این جلسه بود .
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر