سرویس اجتماعی | کد خبر: 66532
تاریخ انتشار: 1396/12/05 - 10:55:19

کشف 13 کیلو گرم مواد مخدر در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از زمین گیر شدن سوداگران مرگ و  کشف ۱۳ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
کشف 13 کیلو گرم مواد مخدر در اسفراین,کشف مواد مخدر در اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "جاوید مهری" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی در سطح شهرستان اقدام به خریدوفروش مواد مخدر سنتی مینماید  ویک نفر از استانهای جنوبی برای نامبرده مواد را تامین وانتقال می دهد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ مهری افزود: ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی،فنی و پلیسی موفق شدند فرد مورد نظر را که با خودرو در حال انتقال  مواد بود  شناسایی کردند .
وی در ادامه بیان کرد : راننده خودرو به محض رویت ماموران متواری وبه دستور ایست ماموران توجه نکرد وماموران با رعایت قوانین ومقررات قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی می کنند وبانشانه گیری لاستیک خودرو ،خودرو پنجر و متوقف و راننده دستگیر شد. 
فرمانده انتظامی اسفراین تصریح کرد : پس از متوقف کردن خودرو ودستگیری راننده، به مقر انتظامی منتقل شده ودر بازرسی از داخل خودرو مقدار۱۲ کیلو دویست و نود گرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک کشف وضبط شد.
وی افزود : در این راستا در بازرسی از منزل متهم دیگر مقدار 685گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقدار 140گرم گراس کشف شد.

 این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضایی و در بازرسی از محل اختفای این متهم اسفراینی مقداری مواد و تعدادی ادوات غیرمجاز و ممنوعه کشف گردید.

سرهنگ مهری افزود:  در این خصوص 2نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو ودودستگاه تلفن همراه توقیف و متهمان  بعد از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی گردیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان از مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ خبر داد و بیان داشت: از شهروندان عزیز هم درخواست میگردد درصورت مشاهده چنین مواردی مراتب را سریعا از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر