سرویس اجتماعی | کد خبر: 66439
تاریخ انتشار: 1396/11/30 - 18:13:05

نشست هم اندیشی اثر گذاری نماز بر فعالیت کارکنان در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

نشست هم اندیشی اثر گذاری نماز بر فعالیت کارکنان با حضور حجت الاسلام محمدیان امام جمعه اسفراین ، رئیس ، معاونان و مدیران دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد
نشست هم اندیشی اثر گذاری نماز بر فعالیت کارکنان در دانشکده علوم پزشکی اسفراین ,

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین در این نشست با قدردانی از دانشکده علوم پزشکی در برگزاری این نشست های آگاهی بخشی گفت : اگر تلاش کنیم اقامه نماز را در ادارات به خوبی اجرا کنیم بی شک خروجی آن کاهش منکراتی است که دیگر لازم نیست وقت و انرژی سازمان را برای جلوگیری از آنها تلف کرد.
حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اینکه  هر چقدر عقل انسان کامل تر باشد بندگی او نزد خداوند بیشتر است افزود : به جا آوردن نماز به عنوان فریضه ای الهی که در رأس همه ی امور حاکمیت الهی قرار دارد، جامعه را از آسیب های اجتماعی نجات می دهد.
وی افزود : سبک شمردن نماز برکت را از رزق ،سیما و زندگی افراد از بین می برد و انسان را در زندگی سرگردان می کند.
دکتر اسحق ایلدرآبادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم در این نشست با بیان اینکه مسائل فرهنگی از الویت های این مجموعه است که در معاونت آموزشی این دانشکده بسط داده می شود گفت : طبق اساس نامه های وزرات خانه در همه ی اتاق های بخش های مختلف بیمارستان قبله نما ، سنگ تیمم و محلی برای به جا آوردن نماز باید ایجاد شود.
در پایان این نشست امام جمعه اسفراین به سوالات همکاران بخش های مختلف دانشکده علوم پزشکی پیرامون نماز و اثر گذاری آن پاسخ داد.
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر