سرویس اجتماعی | کد خبر: 66434
تاریخ انتشار: 1396/11/30 - 11:39:36

فرماندار اسفراین :

در تدوین سند توسعه شهرستان ؛ قابلیتها ،تنگناها ، چالش ها و فرصت ها مدنظر قرار گیرد

فرماندار اسفراین در جلسه کمیته برنامه ریزی اسفراین با موضوع به روز رسانی سند توسعه شهرستان گفت: در تدوین سند توسعه شهرستان ؛ قابلیتها ،تنگناها ، چالش ها و فرصت ها مدنظر قرار گیرد.
در تدوین سند توسعه شهرستان ؛ قابلیتها ،تنگناها ، چالش ها و فرصت ها مدنظر قرار گیرد,فرمانداری اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، نوروزی فرماندار اسفراین ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و تسلیت درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه هوایی تهران - یاسوج ؛به سند توسعه شهرستان که در سال ۸۹ تدوین شده است اشاره کرد و گفت :  جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان به منظور هماهنگی و تصمیم گیری در خصوص به روز رسانی سند توسعه شهرستان که مرسوم است هر ۵ سال آن را بازنگری نمود و نظریات اصلاحی در چارچوب برنامه هاو سیاستهای خاص، تشکیل شده است .
وی در ادامه گفت : با اجرای برنامه ریزی مدون و راهبردی تعهدی در بین مسئولین ایجاد خواهد شد تا ضمن توجه به ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در شهرستان در تهیه سند با کیفیت با توجه به بازه زمانی محدود تلاش نموده و با تدوین سند چشم انداز ۵ ساله شهرستان؛ زمینه های سرمایه گذاری در شهرستان را فراهم نمایند. 
مقام عالی دولت در شهرستان خاطرنشان كرد :اولویت بندی مهمترین اقدامات کلیدی اجتماعی و فرهنگی شهرستان با توجه خاص و ویژه به قابلیتها ، تنگناها و تهدیدها – مسائل و چالش های اساسی – اهداف بلند مدت – راهبردها – اقدامات کلیدی و فرصتها در سند توسعه شهرستان مدنظر است و توزیع اعتباری که برای شهرستان پیش بینی خواهد شد براساس سند چشم اندازی است که توسط دستگاهها تدوین می شود .

شایان ذکر است در پایان جلسه امروز ، بررسی قابلیتهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان، بررسی قابلیتهای زیربنایی شهرستان، بررسی قابلیتهای اقتصادی و تولیدی شهرستان از عناوین پیشنهادی کمیته های تدوین سند توسعه شهرستان به تصویب اعضای جلسه رسید .
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر