سرویس اجتماعی | کد خبر: 66148
تاریخ انتشار: 1396/11/25 - 20:45:15

تاکید معاون فرماندار اسفراین بر همکاری دستگاه ها در ایام نوروز

‌معاون فرماندار اسفراین گفت :دستگاهها سعی کنند با همکاری و اقدامات مشترک ایام خوبی برای مسافرین نوروزی فراهم نمایند .
تاکید معاون فرماندار اسفراین بر همکاری دستگاه ها در ایام نوروز ,

به گزارش سپهرآیین ،‌اولین جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر شهرستان اسفراين (نوروز ٩٧) با حضور معاون فرماندار اسفراین و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
پرویزی معاون فرماندار اسفراین ضمن اشاره به جاذبه های گردشگری شهرستان گفت : ایام نوروز فرصت مناسبی است برای معرفی جاذبه های گردشگری ،صنایع دستی و قابلیتها و توانمندیهای شهرستان و بالطبع ارائه خدمات مناسب در این ایام می تواند زمینه جذب گردشگر را فراهم نماید . 
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همه دستگاهها سعی کنند تا با همکاری و اقدامات مشترک ایام خوبی برای مسافرین نوروزی فراهم نمایند و با توجه به اینکه در ایام نوروز سال جاری، تردد اتومبیل های شخصی ۱۳ درصد بیشتر از سال گذشته بوده است اقدامات لازم در خصوص حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی توسط دستگاههای اجرایی صورت گیرد.
وی در ادامه گفت: رسیدگی به مسیرهای مواصلاتی شهرستان و ایجاد بستر و تمهیدات لازم در خصوص تامین امنیت جاده ای محورهای ارتباطی و فراهم نمودن امکانات مناسب جاده ای توسط کمیته های مربوطه در اسرع وقت در دستور کار دستگاههای ذیصلاح قرار گیرد.

🔸ارسال به موقع لیست کشیک توسط ادارات ذیربط به ستاد ، ممنوعیت کار پروژه های عمرانی از ۲۳ اسفندماه، فراهم نمودن زیرساختها و برطرف نمودن مشکلات جهت جذب گردشگر ،نظارت بر تنظیم بازار، تامین خانه مسافر جهت اسکان مسافرین نوروزی ، تهیه بروشورهای تبلیغاتی و معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان؛ برخی از مصوبات پیشنهادی این جلسه بود.
انتهای پیام / 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر