سرویس اجتماعی | کد خبر: 65894
تاریخ انتشار: 1396/11/18 - 13:25:36

ساختمان نظام پزشکی اسفراین به بهره برداری رسید

به مناسبت گرامیداشت آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ساختمان نظام پزشکی اسفراین به بهره برداری رسید.
ساختمان نظام پزشکی اسفراین به بهره برداری رسید,نظام پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم با بیان اینکه نگاهی به کارنامه چهار ساله ی وضعیت بهداشت و درمان در این شهرستان بیانگر این است که تحولات بزرگی در دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت به وجود آمده است گفت : این دانشکده 16 پروژه عمرانی را در کارنامه خود دارد که با تامین مالی ، سال 97 کلیه این طرح ها به بهره برداری می رسند.
دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود :  کلینیک ویژه که بزرگترین پروژه ی درمانی در شهرستان اسفراین است ، پنج شنبه 19 بهمن با حضور مهندس صالحی  استاندار خراسان شمالی به بهره برداری می رسد.
وی بلوک زایمانی را  که ارائه دهنده ی خدمات بهداشتی و درمانی ویژه زنان را از  دیگر طرح های بزرگ درمانی در این شهرستانعنوان کرد و افزود : در صورت تامین مالی، این طرح نیز در هفته سلامت سال آینده افتتاح می شود.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در ادامه با بیان اینکه این دانشکده همیشه سعی کرده با برگزاری کلاس های آموزش مداوم و کد دار در جهت تقویت علمی پزشکان گام بردارد  افزود : حضور همکاران نظام پزشکی در کنار اساتید هیئت علمی در این کلاس ها برای عملیاتی کردن این کارگاه ها تاثیر گذار است.
دکتر اسحق ایلدرآبادی هدف از  بازدید های دوره ای از مراکز شهری و روستایی ایجاد محیطی امن برای همکاران دانشکده در ارائه خدمات سلامت به مردم عنوان کرد و افزود :   مهمترین عامل در ترغیب و ماندگاری پزشکان متخصص در شهرستان فراهم کردن محیطی آرامو تامین آرامش آنها است.
جواد نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین هم در این مراسم با بیان اینکه امروز در این شهرستان اکثر شاخص ها همچون مخابرات ، گاز و برق بهبهره مندی  100 درصدی نزدیک  شده است گفت : از سال 92 تاکنون بیش از 830 پروژه در این شهرستان در جهت رفاه مردم  به بهره برداری رسیده است.
دکتر انصاری مود رئیس نظام پزشکی بجنورد هم در این مراسم با بیان اینکه نزدیک به 50 سال است که سازمان نظام پزشکی فعالیت خود را آغاز کرده است گفت : صیانت ازمنشور حقوق بیمار از مهمترین اهداف این سازمان است.
دکتر جمشید شکوری رئیس نظام پزشکی اسفراین هم گفت : برای احداث ساختمان نظام پزشکی 160 میلیون تومان از محل کمک های سازمان های مردم نهاد NGO هزینه شده است.
در پایان این مراسم از زحمات دکتر فریدون فلاح رئیس سابق نظام پزشکی اسفراین، مرحومه صدری جهان حاتمی اهدا کننده زمین ساختمان نظام پزشکی و دکتر نیک پرست معاون بهداشت بابت تلاش در جهت احداث این ساختمان تقدیر شد. 
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر