سرویس اجتماعی | کد خبر: 65796
تاریخ انتشار: 1396/11/16 - 12:59:16

دسترسی سریع و راحت شهروندان به بخش های داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین

با نصب و راه اندازی سیستم سانترال پاناسونیک در بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین، از این به بعد شهروندان به راحتی می توانند با تمام بخش های داخلی این بیمارستان تماس برقرار کنند.
دسترسی سریع و راحت شهروندان به بخش های داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین ,بیمارستان امام خمینی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین با بیان اینکه  پس از ارزیابی و مشخص شدن تجهیزات لازم ، سیتم سانترال پاناسونیک برای بیمارستان نصب و راه اندازی شد گفت : این سیستم تلفنی دسترسی شهروندان را به شماره های داخلی بیمارستان  راحت تر و نوبت دهی را سریع تر می کند.
دکتر فرامرز یعقوبی  با اشاره به اینکه  ظرفیت خطوط شهری آن 8 خط  با قابلیت ارتقا به 16 خط و ظرفیت خطوط داخلی 120 خط با قابلیت ارتقا به 200 خط می باشد گفت: برای نصب و راه اندازی این سیستم  25 میلیون تومان هزینه شده است.
وی قابلیت برقراری تماس صوتی در بستر شبکه با دانشکده علوم پزشکی، قابلیت اتصال به سیستم پیجر داخلی بیمارستان با شماره گیری کد پیج از بخش های ویژه بیمارستان ، قابلیت استفاده از سیم کشی فعلی ساختمان بیمارستان به پانسیون ها ،انبار مرکزی و انبار دارویی با کیفیت بالا ، قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده و امکان افزایش گزارش گیری و ثبت تماس های صوتی را از مهمترین قابلیت های این دستگاه عنوان کرد.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین با بیان اینکه  شهروندان می توانند برای برقراری ارتباط با بیمارستان  با شماره 6- 37226001  تماس بگیرند افزود : در این سیستم برای ارتباط با بخش های مختلف بیمارستان، تماس گیرنده راهنمایی می شود.
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر