سرویس اجتماعی | کد خبر: 65657
تاریخ انتشار: 1396/11/12 - 12:54:22

دیدار مسئولین ادارات شهرستان با امام جمعه اسفراین

به مناسب آغاز ایام الله دهه مبارک فجر مسئولین و فرماندهان انتظامی و نظامی شهرستان با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
دیدار  مسئولین ادارات شهرستان با امام جمعه اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ،  جواد نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین در دیدار مسئولین ادارات شهرستان با امام جمعه محترم با تسلیت ایام دهه فاطمیه و تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان اسفراین 106 پروژه با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد تومان افتتاح می شود.

وی افزود: در روز شنبه 14 بهمن ماه با حضور استاندار خراسان شمالی ،تعدادی از این پروژه ها  به صورت نمادین در روستای حسین آباد خانکور افتتاح می شود.

فرماندار اسفراین در ادامه با بیان اعتبارات تعدادی از پروژه ها تصریح کرد: پروژه کلینیک دانشکده علوم پزشکی  ،گازرسانی به 7 روستا،و افتتاح فنی حرفه ای اسفراین از پروژه های شاخصی هستند که در این ایام افتتاح می شود.

وی همچنین گفت: در دهه فجر روستای حسین آباد خانکور به عنوان روستای عدم بیکار،روستای حسن آباد به عنوان روستای هدف گردشگری و روستای نوده بام به عنوان روستای پاک معرفی خواهند شد و در آینده اقداماتی در این روستاها صورت خواهد گرفت.

امام جمعه محترم شهرستان در این دیدار، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت ایام دهه فاطمیه گفت: سه قوه باید در این ایام دستاورد های انقلاب اسلامی را به مردم معرفی کنند چرا که در این چهل سال به برکت انقلاب اسلامی خدمات زیادی در عرصه های مختلف سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و سلامت صورت گرفته است.

ایشان با اشاره به رفعت جمهوری اسلام در این چهل سال گفت: اگر رفعت امام خمینی (ره) در این سال های انقلاب نبود باید بسیاری از جاهلان اعدام می شدند همانطور که در حال حاضر هم کسانی که در حصر هستند با رفعت جمهوری اسلامی که مفسد فی الارض هستند اعدام نشده اند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به اهمیت گرامی داشت این ایام گفت: دهه فجر باید بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری برنامه ریزی شود چرا که ایشان بر تنوع و پر معنا بودن برنامه ها تاکید دارند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر