سرویس اجتماعی | کد خبر: 65654
تاریخ انتشار: 1396/11/11 - 18:55:09

بنیان گذار گسترش شبکه بهداست در اسفراین :

شهرستان اسفراین برند سلامت ایران است

 بنیان گذار گسترش شبکه بهداشت و استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بازدید از پایگاه سلامت شهرستان اسفراین گفت: شهرستان اسفراین برند سلامت ایران است.
شهرستان اسفراین برند سلامت ایران است,شهرستان اسفراین برند سلامت ایران

به گزارش سپهرآیین ،  دکتر ملک افضلی  بنیان گذار گسترش شبکه بهداشت و استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران در بازدید از پایگاه سلامت این شهرستان که با نام خودش مزین شده است با بیان اینکه  برای سومین بار است که به این شهرستان می آید و در این مدت تمام مراکز بهداشتی  و درمانی را پایش کرده است گفت :   باید این شهرستان را به نام برند سلامت ایران نام برد.
وی با اشاره به اینکه با توجه به جمعیت این شهرستان و مسئولین پرتلاش، ظرفیت های خوبی برای انجام کار های اجتماعی در حوزه سلامت وجود دارد افزود : امید است این شهرستان با کمک سمن های مختلف به عنوان الگویی برای سلامت ایران مطرح شود.
دکتر خدایی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در آیین افتتاح پایگاه سلامت دکتر خدایی واقع در میدان 9 دی شهر اسفراین ، از نامگذاری این مرکز به نام خودش از مسئولین دانشکده علوم پزشکی اسفراین قدردانی کرد و این شهرستان را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی پشرو دانست.
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر