سرویس اجتماعی | کد خبر: 65653
تاریخ انتشار: 1396/11/11 - 18:46:42

افتتاح 2مرکز بهداشتی و درمانی خیر ساز در شهرستان اسفراین

2 مرکز بهداشتی و درمانی با حضور استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران و از بنیان گذاران گسترش شبکه بهداشت و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پایه گذار (phc) مراقبت های اولیه بهداشتی در خراسان بزرگ و رئیس ، معاونان و مدیران دانشکده علوم پزشکی اسفراین به بهره برداری رسید.
افتتاح 2مرکز بهداشتی و درمانی خیر ساز در شهرستان اسفراین ,دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اعلام این خبر گفت : مرکز جامع سلامت بام با زیر بنای 570 متر مربع که 4 هزار و 175 نفر را تحت پوشش دارد یکی از این مراکز افتتاحی بود که برای آن 6 هزار و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی و خیرین سلامت هزینه شده است.
دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه پایگاه سلامت دکتر خدایی دومین طرح افتتاحی امروز بود که زیر بنای آن 270 متر مربع است و  برای ساخت آن 4 هزار و 500 میلیون ریال  از محل اعتبارات تفاهم نامه بهداشتی، وزارتی ، استانی و خیرین سلامت هزینه شده است افزود :  این پایگاه 6 هزار و 348 نفر را برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی تحت پوشش دارد.
وی با اشاره اینکه امروز همچنین از پایگاه سلامت دکتر ملک افضلی و مرکز جامع سلامت شماره 2 اسفراین نیز بازدید شد گفت : به پاس تلاش های ارزنده ی دکتر ملک افضلی در طول دوران خدمتش این پایگاه که در خیابان بازرگانی شهرستان اسفراین  واقع شده به نام ایشان نامگذاری شده است.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نامگذاری مراکز بهداشتی به نام استادان بزرگی چون دکتر ملک افضلی و دکتر خدایی را فرصتی بزرگ برای قدردانی از زحمات این اساتید بزرگ دانست و از معاونت بهداشتی به دلیل این کار نیک قدردانی کرد.
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر