سرویس اجتماعی | کد خبر: 65648
تاریخ انتشار: 1396/11/10 - 13:57:37

جشنواره قران و عترت در دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار می شود

مسئول ستادبرگزاری جشنواره قران و عترت دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین گفت: این جشنواره در در اسفند ماه در شش بخش در این دانشگاه برگزار می شود.
جشنواره قران و عترت در  دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین برگزار می شود,

به گزارش سپهرآیین ، احمدساربان مسئول ستادبرگزاری جشنواره قران و عترت دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین گفت: مسابقات قرانی در شش بخش معارفی, اوایی,پژوهشی,فناوری,ادبی وهنری در قالب سی و سه رشته در این دانشگاه در تاریخ های هفتم و سیزدهم اسفندماه امسال در بخش های کتبی و اوایی و سایر بخش ها اوایل اردیبهشت ماه سال اینده برگزار می شود.

 وی در ادامه افزود: جشنواره قرآن و عترت صرفا یک رفع تکلیف و مسابقه فرهنگی نیست بلکه انس با قرآن برای زندگی سعادتمند ماست.
 ساربان همچنین در رابطه با نحوه ثبت نام دانشجویان گفت:  دانشجویان علاقمند می توانند جهت ثبت نام  و کسب اطلاعات بیشتر به کانون قران و عترت دانشگاه و یا کارشناس کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است در دوره گذشته این مسابقات تعداد ۱۵۰ دانشجو این دانشگاه در دو بخش خواهران و برادران در مرحله دانشگاهی شرکت کرده اند و تعدادی از این دانشجویان حائز رتبه های برتر منطقه ای و راه یابی به مرحله کشوری شده اند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر