سرویس اجتماعی | کد خبر: 65637
تاریخ انتشار: 1396/11/08 - 22:53:15

افتتاح 6 طرح بهداشتی و درمانی در ایام دهه فجر در اسفراین

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی ایران 6 طرح بهداشتی و درمانی به بهره برداری می رسد.
افتتاح  6 طرح بهداشتی و درمانی در ایام دهه فجر در اسفراین,دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، دکتر اسحق ایلدرآبادی با بیان اینکه کلینیک تخصصی با زیر بنای هزار و 620 مترمربع از بزرگترین پروژه های درمانی در شهرستان اسفراین است که دهه فجرامسال افتتاح می شود گفت : برای این طرح بیش از 33 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با بیان اینکه مراکز خدمات جامع سلامت بام  با جمعیت تحت پوشش 4 هزار و 175 نفر و سارمران  با جمعیت تحت پوشش 9 هزار و 287 نفر از دیگر پروژه های افتتاحی این دانشکده است افزود : در مجموع برای این طرح ها 9 هزار و 500 میلیون ریال هزینه شده است که برای ساخت  مرکز خدمات جامع سلامت بام مجمع خیرین سلامت نیز مشارکت داشته است.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین خبر از افتتاح پایگاه سلامت دکتر خدایی با زیر بنای 400 مترمربع وجمعیت تحت پوشش 6 هزار و 348 نفر با اعتبار 4 هزار و 500 میلیون ریال و خانه بهداشت کلاته آقازاده با اعتبار هزار میلیون ریال  در دهه فجر امسال داد.
دکتر اسحق ایلدرآبادی افزود : پایگاه اورژانس بین جاده ای کلات نیز از دیگر طرح های افتتاحی است که با بهره برداری از آن تعداد پایگاه های اورژانس جاده ای شهرستان اسفراین به 6 پایگاه میرسد.     
وی برگزاری جشن های انقلاب ، شرکت کارکنان این دانشکده در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر ، برگزاری نمایشگاه عکس روز شمار انقلاب و مسابقات ورزشی و کوهپیمایی را از دیگر برنامه های پیش بینی شده این دانشکده در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.  
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر