سرویس اجتماعی | کد خبر: 65636
تاریخ انتشار: 1396/11/08 - 20:17:31

مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهر صفی آباد

صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیر کل دفتر امورشهری و شوراها استانداری ،نوری به عنوان شهردار جدید شهر صفی آباد منصوب شد.  
مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید شهر صفی آباد,شهردار صفی آباد

به گزارش سپهرآیین ، پرویزی معاون فرماندار اسفراین در این مراسم ضمن عرض تسلیت پیشاپیش فرا رسیدن ایام فاطمیه گفت : خدمت رسانی به مردم مسئولیتی است که باید به آن ارج نهاده وبا توجه به اینکه در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم انتظار می رود که مسئولین بیش از گذشته احساس مسئولیت نموده و  ضمن اشائه خدمات نظام جمهوری اسلامی  به مردم در آشنا نمودن مردم با اهداف نظام تلاش نمایند. 
شاکری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهاي استانداری در حاشیه این مراسم به نقش و جایگاه شهدای انقلاب پرداخته و گفت: امنیت و ثباتی که امروز بر ایران حاکم است مرهون خون شهدای گرانقدر ایران اسلامی است و نتیجه جایگاه رفیع ولایت فقیه و رهبری است و ما تلاش خواهیم کرد با اهدافی که در دولت تدبیر و امید پایه گذاری شده است در هر نقطه از ایران که باشیم آن را اجرا نماییم .
وی در ادامه گفت: آنچه که برای ما مهم است استفاده مناسب از اعتبارات و امکاناتی است که برای پروژه های زیرساختی در نظر گرفته شده است . شهرداری یک نهاد خدماتی و 24 ساعته است که با تعامل با اعضای شورای شهر  و مردم و بخشدار می تواند در خدمت رسانی به مردم تلاش نماید و با توجه به اینکه بخشی از حوزه شهرداری ها مربوط به بخش عمرانی می باشد ولی بخش دیگر مربوط به حوزه فرهنگی است و بالطبع شهرداران این موضوع را در نظر داشته باشند.  
رحیم زاده بخشدار بخش صفی آباد ضمن اشاره به قدمت تاریخی این شهر گفت:بخش بام و صفی آباد از قدمت ۷۰ ساله برخوردار است و با این پیشینه کهن یکی از قدیمی ترین بخشها در سطح استان خراسان می باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات شهردار پیشین اظهار امیدواری کرد:امیدواریم با همکاری اعضای شورای شهر صفی آباد و شهردار جدید بتوانیم خدمات ارزنده ای را در دولت تدبیر و امید به منصه ظهور برسانیم .
حجت الاسلام هوشمندنژاد امام جمعه شهر صفی آباد نیز در ادامه مراسم به حوزه خدمات شهری شهرداری پرداخت و گفت: شهرداری محلی برای جولان سیاسی نیست چون در خدمت مردم است و کسانی که به شرف خدمتگذاری به مردم نائل شده اند بیشتر باید تلاش نمایند تا جریان خدمتگذاری به امت اسلامی بیش از گذشته باشد.
در خاتمه مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از خدمات آقای گرايلي سرپرست شهرداري پيشين صفی آباد تقدیر کرد و ضمن ابلاغ حکم انتصاب شهردار جدید صفی آباد به آقای نوری ؛ توفیق خدمت رسانی هرچه بیشتر و شایسته تر به شهروندان ساکن در این بخش را خواستار شد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر