سرویس اجتماعی | کد خبر: 65635
تاریخ انتشار: 1396/11/08 - 20:08:38

افتتاح 106 پروژه در ایام دهه فجر در اسفراین

فرماندار شهرستان اسفراین گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان اسفراین 106 پروژه عمرانی،خدماتی،کشاورزی و اقتصادی افتتاح خواهد شد.
افتتاح 106 پروژه در ایام دهه فجر در اسفراین,فرمانداری اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، جواد نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین در نشست خبری به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع خبرنگاران گفت: ایام دهه فجر امسال با ایام دهه فاطمیه تقارن پیدا کرده است که باید هم حرمت این ایام نگه داشته شود و هم باید ایام دهه فجر گرامی داشته شود.

وی اظهار کرد: در این ایام بیش از 1500 برنامه فرهنگی،ورزشی،اجتماعی توسط سازمان ها و ادارات مختلف برگزار می شود که از برنامه های شاخص ان می توان به مسابقات ورزشی،نمایشگاه عکس،سرود 1357 نفری دانش آمزان اسفراین،نشست های بصیرتی و برنامه های مختلف دیگر نام برد

وی با بیان اینکه در این ایام 106 پروژه عمرانی ،خدماتی،اقتصادی و کشاورزی با 38 میلیارد  تومان هزینه افتتاح می شود گفت: در روز 14 بهمن ماه استاندار خراسان شمالی با حضور در شهرستان تعدادی از این پروژه ها را افتتاح خواهد کرد.

فرماندار اسفراین از  پروژه های شاخص در این ایام گفت: افتتاح پروژه کلینیک ویژه تخصصی دانشکده علوم پزشکی،بهسازی محوطه خیابان نواب صفوی و میدان ابن سینا،سالن ورزشی روستای دهنه اجاق،روکش آسفالت روستای عمارت و احداث مرکز اموزش فنی و حرفه ای اسفراین از پروژه های شاخص در این ایام هستند.

وی با اشاره به افتتاح گازرسانی به هفت روستا گفت: با افتتاح این پروژه 99 درصد از روستاهای اسفراین از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر