سرویس اجتماعی | کد خبر: 65624
تاریخ انتشار: 1396/11/07 - 11:35:28

ارائه خدمات درمانی به 700 بیمار در کلینیک تخصصی اسفراین

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پرستاری را حرفه ای مقدس دانست که سختی های آن همراه با پاداش اخروی است گفت : از فرماندار ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و رئیس بنیاد شهید اسفراین برای حضور در بیمارستان و اهدای گل به پرستاران تشکر می کنیم.
ارائه خدمات درمانی به 700 بیمار در کلینیک تخصصی اسفراین,دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ،دکتر عیسی توحیدی با اشاره به اینکه دانشکده علوم پزشکی اسفراین با آغاز طرح تحول نظام سلامت گام های مهمی برای توسعه زیر ساخت های درمانی برداشته است گفت : کلینیک تخصصی با زیر بنای هزار و 620 در دهه فجر امسال افتتاح می شود، که روزانه 700 بیمار در این کلینیک خدمات درمانی دریافت می کنند.
وی افزود: این کلینیک تخصصی دارای 24 واحد ارائه خدمات درمانی و پاراکلینیک است که در خیابان شهید رجایی جنب اورژانس 115 واقع شده است.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در ادامه با بیان اینکه با تمهیدات اندیشیده شده پرستارانی که از دانشکده علوم پزشکی فارغ اتحصیل می شوند جذب سیستم درمانی می شوند خاطر نشان کرد : در حال حاضر در بیمارستان امام خمینی (ره) 120 هزار بیمار سرپایی و 30 هزار بیمار بستری خدمات بهداشتی و درمانی دریافت می کنند.

انتهای پیام/
 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر