سرویس اجتماعی | کد خبر: 65600
تاریخ انتشار: 1396/11/02 - 11:34:15

سفر یک روزه مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری به اسفراین

روز گذشته مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری باتفاق سرپرست معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی، مشاور استاندار در امور ایثارگران و هیئت همراه ، طی سفری یک‌روزه به اسفراین با حضور در گلزار شهدای شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
سفر یک روزه مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری به اسفراین,سفر یک روزه مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری به اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، حجت الاسلام والمسلمین ولی زاده مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری ضمن دیدار با خانواده چند شهید و ایثارگر گفت:اجرایی شدن قانون خدمات جامع ایثارگری در سال ۹۲ توانست خدمات ارزنده‌ای را به خانواده‌های شهدا و ایثار گران ارائه نماید.

مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در ادامه بیان کرد: در برنامه ششم توسعه توجه ویژه‌ای به رزمندگان و جامعه‌ی ایثارگری شده بود که دولت در فروردین‌ماه ۹۶ این برنامه را اجرا کرد و رزمندگان توانستند تا حدی که قانون معین کرده است از این امتیازات بهره‌مند شوند.

گفتنی است حجت‌الاسلام ولی زاده در سفر خود به این شهرستان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران محمدابراهیم حسین‌آبادی جانباز 25 درصد، جانباز آزاده تقی شایسته، خانواده شهید نسیم حسن‌آبادی و شهید بشارتی زاده دیدار و با اهدا هدایا به همراه لوح سپاس از آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر