سرویس فرهنگی | کد خبر: 65599
تاریخ انتشار: 1396/11/02 - 11:23:59

پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت روز پرستار

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین  طی پیامی ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت.  متن پیام به شرح ذیل می باشد:
پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین به مناسبت روز پرستار,دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ،  به مناسبت  ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با انتشار پیامی این روز را تبریک گفت.  

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی 
نامگذاری سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) بانوی ایثار واستقامت  به نام" روز پرستار" در تقویم سلامت ایران اسلامی بیانگر جایگاه ارزشمند این حرفه مقدس ومقام پرستاران گرانقدر می باشد.
پرستاری هنری است آمیخته با مراقبت جسم و جان،حرفه ای بی نظیر که فقط نگاهبانی از مرز علائم حیاتی بیمار نیست؛ بلکه دمیدن روح زندگی است در تن رنجور و جاری کردن زلال امیدواری در بدن خسته بیمار. پرستاری درمان زخم های عیان است و مرهم نهادن بر زخم های پنهان بیماران.
بدون تردیدی مناسبتی شایسته تر از میلاد اسوه صبر وحمایت حضرت زینب کبری (س) بعنوان روز پرستار و قدردانی از تلاش و کوشش وتکریم شما عزیزان نمی توان یافت.
اینجانب با تبریک روز پرستار وارج نهادن به خدمات جامعه پرستاری اعم از استادان،مربیان، پرستاران ودانشجویان رشته پرستاری از خداوند سبحان دوام توفیقات یکایک شما عزیزان را آرزو می نمایم 
دکتر اسحق ایلدر آبادی 
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر