سرویس اجتماعی | کد خبر: 65487
تاریخ انتشار: 1396/10/25 - 16:46:28

اولین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در اسفراین

اولین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در اسفراین با حضور اعضا ستاد برگزار شد.
اولین جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در اسفراین,ستاد دهه فجر اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های دهه فجر در خصوص اجرای برنامه های سالگرد جشن پیروزی انقلاب اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان با حضور معاون فرماندار و با دعوت از مدیران دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

پرویزی معاون فرماندار اسفراین، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر خصوصاً شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت حادثه دلخراش کشتی نفتکش" سانچی "، با اشاره به ضرورت یادآوری خاطرات انقلاب در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ بیان داشت : دهه فجر فرصت مناسبی است برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب، و امید است با برنامه ریزی مدون و پربارکه نهایت تلاش و همت بالای مسئولین است، بتوان عظمت و بزرگی انقلاب را به اثبات رساند .
وی در ادامه گفت: وظیفه اصلی ستاد، ایجاد هماهنگی بین متولیان بخش دولتی برای اجرای برنامه های فرهنگی در شهرستان خواهد بود. ضمن همکاری و تعامل با یکدیگر زمینه و بستر لازم جهت اجرای برنامه ها را فراهم آورید.
در ادمه اسکندری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن قرائت شیوه نامه ستاد دهه فجر شهرستان و معرفی کمیته ها عنوان کرد: امسال 19 کمیته فعال در زمینه برگزاری و هماهنگی برنامه های دهه فجر خواهیم داشت که امید است با هماهنگی کمیته ها با یکدیگر؛ در تاریخ 5/11/96 در دومین جلسه هماهنگی ، برنامه ریزی مناسب جهت اجرای برنامه های دهه فجر و پروژه های قابل افتتاح داشته باشیم.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر