سرویس اجتماعی | کد خبر: 65419
تاریخ انتشار: 1396/10/24 - 12:54:46

دومین جشنواره قصه گویی قصه های سبز در اسفراين برگزار میشود

رئیس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفت: دومین جشنواره قصه گویی قصه های سبز در اسفراين برگزار میشود.
دومین جشنواره قصه گویی قصه های سبز در اسفراين برگزار میشود,اداره حفاظت محیط زیست اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، روح الله لایق رئیس اداره حفاظت محیط زیست اسفراین گفتاین اداره به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک دومین جشنواره قصه گویی قصه های سبز با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای دوشنبه مورخ25/10/96 و سه شنبه 26/10/96 از ساعت 09:00 لغایت 11:30 برگزار می نماید.

وی گفت: امروزه معضلات زیادی گریبان گیرمحیط زیست کشور است که از آن جمله می توان به موضوع شکار بی رویه، آلودگي ها و گرم شدن کره زمین و غیره اشاره کرد که این مسئله خود نیازمند تعامل بیشتر مسئولین ، مردم و فرزندان این مرز و بوم می باشد.

لایق خاطر نشان کرد:اهمیت محیط زیست باید در بین همه مردم نهادینه شود و همه با هم در جهت حفظ آن گام بر داریم و  ورود هنر به عرصه محیط زیست و آموزش در سطح سنین پایین می تواند اثر گذاری موثر و جدی داشته باشد و امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم از ظرفیت هنر برای تغییر رویکرد های ونگاه ها به مقوله محیط زیست استفاده کنیم.

وی با اشاره به زمان تحویل آثار گفت  زمان تحویل متن قصه به دبیرخانه جشنواره خیابان طالقانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 23/10/96 می باشد و همچنین شرکت در جشنواره بصورت رایگان برای عموم مردم آزاد است.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر