سرویس اجتماعی | کد خبر: 65412
تاریخ انتشار: 1396/10/23 - 15:39:42

جذب 2 متخصص طب اورژانس در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین

در راستای اجرای طرح تحول سلامت و کم شدن هزینه‌های درمان 2 متخصص طب اورژانس در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین جذب شد.
جذب 2 متخصص طب اورژانس در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین,بیمارستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین  با اعلام این خبر گفت : این تخصص جزء تخصص‌هایی است که علاوه بر حوزه پزشکی و درمانی موضوعات مدیریتی و اورژانسی را هم در برمی‌گیرد  که علاوه بر رضایت بیماران ،کاهش مرگ و  میر را  نیز به دنبال دارد.
دکتر فرامرز یعقوبی افزود :  پیش از راه اندازی طب اورژانس در بیمارستان ھا، بیماران و مصدومانی که  وارد اورژانس می شدند دچار سردرگمی بودند و  متاسفانه تا پایدار شدن وضعیت بحرانی و تعیین تکلیف شدن آنھا زمان زیادی صرف می شد، اما با استقرار پزشک متخصص طب اورژانس که  دارایتخصص هایی از جمله داخلی و جراحی است  بیماران به سرعت تعیین تکلیف و از وضعیت حاد و بحرانی خارج می شوند. 
وی  فعال شدن بخش تریاژ اورژانس به عنوان مھمترین بخش ساماندھی بیماران ورودی به اورژانس به صورت علمی را  از مزایای حضور طب اورژانس دانست و گفت :  خارج شدن بیماران مصدوم  از وضعیت حاد که دچار شکستگی و مشکلات تنفسی شده اند   نیز از دیگر مزایای حضور این متخصصان در اورژآنس بیمارستان است. 
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین  با اشاره به اینکه دکتر اورعی و دکتر نواری دو متخصص جدید طب اورژانس در بیمارستان هستند که به صورت 24 ساعته ارائه خدمت می کنند افزود : امیدواریم با حمایت های مسئولان شهرستان  شاھد حضور تعداد بیشتری از این متخصصان در شهرستان اسفراین باشیم .

انتهای پیام/

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر