سرویس اجتماعی | کد خبر: 65120
تاریخ انتشار: 1396/10/19 - 13:01:05

معاون فرماندار اسفراین:

روابط عمومی ها بازوان پرتوان ادارات و نهادها باشند

معاون فرمانداری اسفراین در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات سطح شهرستان اسفراین گفت: روابط عمومی ها بازوان پرتوان ادارات و نهادها باشند.
 روابط عمومی ها  بازوان پرتوان ادارات و نهادها باشند,فرمانداری اسفراین

به گزارش سپهرآیین ،پرویزی معاونت فرمانداري اسفراین  ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای گرانقدر و با اشاره به تظاهرات اخیر،به نقش روابط عمومیها و رسانه ها در تنویر افکار عمومی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت و نقش روابط عمومی ها در پاسخگو کردن دستگاهها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و اخبار لازم است که ادارات با تعامل و همکاری باهم و همچنین همکاری با اصحاب رسانه این بستر را فراهم ساخته و جهت ارتقاء وضعیت کیفی دستگاههای خود تبادل نظر داشته باشند .
وی در ادامه گفت: عامل ارتباط در دستگاههای اجرایی روابط عمومیها هستند و پاسخگویی به خواسته های مردم باعث پیشرفت و توسعه اقتصادی ،سیاسی و اجتماعی می شود. روابط عمومی بازوان پرتوان ادارات و نهادها می باشند که با تصمیم گیری درست ، سازمانشان را به سمت توسعه سوق می دهند . 
در حاشیه این جلسه هریک از مسئولین روابط عمومیها و اصحاب رسانه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مصوب شد که شورای روابط عمومی ادارات شهرستان به صورت فصلی جلسات خود را برگزار نموده و در برنامه های آتی از روابط عمومی برتر تجلیل بعمل آید و همچنین مدیران دستگاههای اجرایی موظف هستند که جهت ابلاغ و معرفی کارشناس روابط عمومی به فرمانداری اقدام نمایند.و با توجه به در پیش رو بودن ایام ا... دهه مبارک فجر شهرداری اسفراین همکاری لازم را در نصب بنر و اطلاع رسانی در سطح شهر ، با ادارات داشته باشد .
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر