سرویس اجتماعی | کد خبر: 65117
تاریخ انتشار: 1396/10/18 - 11:38:39

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین/ 30 معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان و دستگیری 30 معتاد متجاهر و خرده فروش خبر داد.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین/ 30 معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند,اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین+نیروی انتظامی شهرستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین،  سرهنگ"جاوید مهری" با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مقابله و مبارزه با خرید و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در اجرای این طرح موفق به دستگیری 30 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر شدند، افزود: در بازرسی های صورت گرفته از محل اختفای این خرده فروشان مقدار یک گرم هروئین و 341 گرم تریاک نیز کشف گردید.  
سرهنگ مهری با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: مخلان نظم و امنيت عمومي بدانند نيروي انتظامي هرگز مجال عرض اندام و قدرت نمايي به سوداگران مرگ را نخواهد داد و با تمام توان خود در راستاي برقراري امنيت شهروندان و مبارزه با پديده شوم اعتياد اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر