سرویس اجتماعی | کد خبر: 65116
تاریخ انتشار: 1396/10/18 - 11:13:12

‌سومين دهگردشی فرماندار شهرستان اسفراين به چند روستاي بخش بام و صفي آباد

فرماندار شهرستان اسفراين به همراه تعدادی از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان در برنامه دهگردشي خود به پنج روستاي بخش بام و صفي آباد با هدف حضور در بين مردم و بررسي مسائل و مشکلات و در نهايت اتخاذ تدابير لازم به منظور رفع آنها سفر نمودند.
‌سومين دهگردشی فرماندار  شهرستان اسفراين به چند روستاي بخش بام و صفي آباد,دهگردشی فرماندار اسفراین

به گزارش سپهرآیین، روستاهای منگلي عليا، منگلي سفلي، دلوچاه، قره چاه و نياب در سومين دهگردشي ميزبان فرماندار و مديران شهرستان شدند تا با بيان رو در روي مشکلات،قدمي در راه حل آن ها برداشته شود.


فرماندار شهرستان اسفراين در حاشيه اين دهگردشي اظهار کرد: حضور مسئولان در میان مردم يک وظيفه است که بايد به نحو احسن به انجام برسد و هر چند نمي توانيم تمامي مشكلات را برطرف كنيم ولي از هيچ كوششي در رفع مشكلات مردم دريغ نكرده و توجه و رسيدگي به حال مردم را وظيفه خود ميدانيم.

 وی با بيان اين که هدف ما ايجاد بسترهاي مناسبت به منظور ماندگاري مردم بويژه نسل جوان در روستاهاست افزود: با مهاجرت به شهرها علاوه بر ايجاد حاشيه نشيني در شهرها، مشکلات عديده اي براي آنان ايجاد ميشود.
نوروزی با تاکيد بر اين که نگاه دولت در کار و خدمت ،خدمت رساني صادقانه و رسيدگي به حال مردم بويژه اقشار آسيب پذير است گفت: سياستهاي اعلامي و رويكرد و نگاه دولت تدبير و اميد تعالي زندگي و افزايش اميد در بين مردم بويژه روستاييان عزيز است.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر