سرویس اجتماعی | کد خبر: 64812
تاریخ انتشار: 1396/10/06 - 12:39:58

مانور مديريت بحران شهرستان اسفراین

ميزان آمادگي و در دسترس بودن مديران دستگاه هاي اجرايي اسفراین در صورت بروز زلزله در مانور مدیریت بحران شهرستان اسفراین سنجيده شد.
مانور مديريت بحران شهرستان اسفراین,مانور مديريت بحران شهرستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، مانور مديريت بحران به مناسبت سالروز رخداد زلزله دلخراش بم و ٥ دي ماه روز ملي ايمني در برابر زلزله و كاهش اثرات بلاياي طبيعي با فرض رخداد زلزله ٦.٥ ريشتري در دهستان ميلانلو در فرمانداري شهرستان اسفراين انجام شد.
فرماندار شهرستان اسفراين از حضور به موقع اعضاي شوراي مديريت بحران با ثبت ميانگين زماني ٩ دقيقه در اين مانور تشكر كرد و گفت:دستگاه هاي اجرايي بايد هر لحظه، آمادگی لازم در مواجهه با مشكلات ناشي از بحران را داشته و در صورت وقوع زلزله،بهترين عملكرد را در خدمت رساني به مردم داشته باشند.
ايشان با اشاره به رخداد زلزله هاي اخير در سراسر كشور بيان نمود: زلزله هاي اخير سطح كشور خسارات جاني و مالي بسياري برجاي گذاشته و با وجود اين زلزله ها ، اجرای مانورهاي متعدد در جهت افزايش آمادگي دستگاه هاي اجرايي بيش از پيش احساس مي شود.
وی سرعت عمل در مواجهه با بحران و برقراري ارتباط را فاكتورهاي مهم در خدمت رساني به مردم دانست و هدف از انجام مانور و تشكيل شوراي مديريت بحران را ارتقاي سطح كمك رساني به مردم در مواجهه با بحران بيان نمود .
جواد نوروزي تاكيد كرد: همه مديران عضو شوراي مديريت بحران شهرستان در هر لحظه شبانه روز در دسترس باشند.
درادامه جلسه فرماندار اسفراین به قطع فيبر نوري مخابرات كه باعث قطعي چند ساعته آنتن تلفن همراه گردید؛ اشاره كرد و اظهار داشت:دستگاه هاي اجرايي تجهيزات و امكانات خود را احصا كنند و همچنين مشكلات و كمبود تجهيزات دستگاه ها بايد شناسايي شود و مديران در صدد رفع اين مشكلات باشند.
انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر