سرویس اجتماعی | کد خبر: 64700
تاریخ انتشار: 1396/10/04 - 14:35:11

فرماندار اسفراین:

شوراها بعنوان یک نهاد مدنی و دموکراسی باید از پشتوانه قوی قانونی برخوردار باشند

فرماندار اسفراین در دیدار صمیمی با اعضای شورای شهرستان گفت: شوراها بعنوان یک نهاد مدنی و دموکراسی باید از پشتوانه قوی قانونی برخوردار باشند.
شوراها بعنوان یک نهاد مدنی و دموکراسی باید از پشتوانه قوی قانونی برخوردار باشند,شورای شهرستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین ،  جواد نوروزی در نشست با اعضای شورای شهرستان گفت: تنها مجموعه ای که از نهاد مردم برخواسته و با رای مردم بالا آمده است شوراها هستند و آنچه که باعث ارتقاء سطح جامعه می شود استفاده از ظرفیتها و پتانسیل هایی است که در اختیار این مجموعه قرار داده شده است و خوشبختانه نگاه ما نگاه راهبردی است و قطعاً شوراها بعنوان پل ارتباطی بین ما و مردم می باشند و بدیهی است که تعامل بین ما و شما می تواند باعث ارتقاء سطح شاخص های شهرستان گردد .
فرماندار اسفراین در ادامه با اشاره به ظرفیتهای در اختیار شهرستان گفت: مشارکت با بنیاد برکت در پروژه‌های اقتصادی مناطق محروم،  جهت توانمندسازی اقتصادی و معیشت مردم مناطق محروم است و مسلما مشارکت با این بنیاد در جهت رفع محرومیت زدایی از شهرستان و بخشهای تابعه  خواهد بود امیدوارم که بتوان با همکاری و تعامل با اعضای شورای شهرستان گردش نقدینگی را در شهرستان بالا ببریم. 
در ادامه حسین آبادی عضو شورای شهر اسفراین و رئیس شورای استان در خصوص  مشکلات و محدودیتهای قانونی شورا مطالبی را عنوان نمود.
 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر