سرویس اجتماعی | کد خبر: 64661
تاریخ انتشار: 1396/10/02 - 12:53:48

کمک 3 میلیارد ریالی مردم اسفراین به زلزله زدگان غرب کشور

رئیس هلال احمر اسفراین گفت: مبلغ 245 میلیون و 585 هزار ریال کمک نقدی و 2 میلیارد و 850 میلیون ریال کمک غیر نقدی برای زلزله زدگان غرب کشور در شهرستان اسفراین جمع آوری شد.
کمک  3 میلیارد ریالی مردم اسفراین به زلزله زدگان غرب کشور,کمک مردم اسفراین به زلزله زدگان غرب کشور،هلال احمر اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، روح الله جمشیدیان رئیس هلال احمر شهرستان اسفراین در گفت و گو با خبرنگار سپهرآیین  با اشاره به زمین لرزه غرب کشور اظهار داشت: این نهاد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و اعلام همدردی با بازماندگان حادثه، اقدام به ارسال وسایل ضروری و مورد نیاز آسیب دیدگان  زلزله غرب کشور کرده است .

وی با بیان اینکه  مبلغ 245 میلیون و 585 هزار ریال کمک نقدی و  2 میلیارد و 850 میلیون ریال کمک غیر نقدی برای زلزله زدگان غرب کشور جمع آوری شده است ، افزود: این کمک ها توسط 44 داوطلب در 7 پایگاه جمع آوری در سطح شهرستان در مدت 14 روز جمع اوری شده است.

رئیس هلال احمر اسفراین با بیان اینکه 2 دستگاه تریلی به کرمانشاه اعزام شده است، بیان کرد: یکی از تریلی ها مربوط به کمک های مردمی بوده است و یکی دیگر  از تریلی ها نیز مربوط به انبار امدادی بوده است که ارزش ریالی آن  750 میلیون ریال بوده است و تا چند روز آینده تریلی سوم که مربوط به کمک های مردمی نیز می باشد ارسال می شود.

لازم به ذکر می باشد که این کمک ها به غیر از کمک های جمع آوری شده توسط سپاه اسفراین می باشد.

انتهای پیام/

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر