سرویس ورزشی | کد خبر: 64611
تاریخ انتشار: 1396/09/29 - 13:36:29

نبود اعتبار دلیل اصلی تعطیلی پروژه های ورزشی اسفراین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین گفت: کمبود اعتبار دلیل اصلی توقف پروژه های ورزشی در شهرستان اسفراین است.
نبود اعتبار دلیل اصلی تعطیلی پروژه های ورزشی اسفراین,پروژه های نیمه تمام ورزشی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، مهدی بهمنیار سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین گفت: در شهرستان اسفراین 7 پروژه نیمه تمام ورزشی وجود دارد که به دلیل نبود اعتبار تمامی ان ها تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبار عاملی مهم در تعطیلی پروژه های ورزشی در شهرستان است، گفت: طرح‌های نیمه تمام شامل سالن‌های دو هزار نفری، رزمی و ژیمناستیک، سالن ورزشی روستای حسن آباد و چهل حصار ، تکمیل خوابگاه ورزشکاران و تکمیل پیست موتور سواری  است.

وی تصریح کرد: مقاوم سازی جایگاه های گود کشتی باچوخه زینل خان، زمین ورزشی روباز روستای کلات و کوشکی،گازکشی و برق کشی سالن ورزشی دهنه اجاق،دیوار کشی مجموعه تختی،تکمیل سالن انتظار استخر شنا اسفراین و تکمیل مجموعه ورزشی بام وصفی آباد نیز هفت پروژه تعمیراتی هستند که به دلیل نبود اعتبار ،تعمیرات آن ها به تعویق افتاده است کهدر سال 97 اکثر این ها تعمیر خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین با بیان اینکه پروژه سالن دو هزار نفری نزدیک سه سال تعطیل شده است گفت: این پروژه در حال حاضر پیشرفت 47 درصدی داشته است که یکی دیگر از دلایل تعطیلی این پروژه عمل نکردن به تعهدات از سوی پیمانکار  است.

وی با بیان اینکه تمام تمرکز بر تکمیل و افتتاح سالن‌های نیمه‌ساز روستاها است، گفت: بسیاری از این سالن‌های ورزشی بالای پنجاه درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند که در صورت تخصیص اعتبار تکمیل و به بهره‌برداری می رسند و جمعیت قابل توجهی را برای ورزش به خود جذب می‌کنند.

بهمنیار با اشاره به پیشرفت 90 درصدی پیست موتور سواری اسفراین گفت: با توجه به جلسات مختلف اعضا هیات موتور سواری و اتوموبیل رانی شهرستان با فرماندار و قول های مساعد ایشان ،  با تامین اعتبار لازم به زودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

دبیر ستاد ساماندهی جوانان شهرستان اسفراین همچنین گفت: در ایام دهه فجر 19 برنامه ورزشی مختلف در سطح شهرستان برگزار می شود که  می توان به کوهپیمایی خانوادگی،جشنواره ورزشی،جشنواره بازی های بومی و محلی اشاره کرد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر