سرویس مجلس و مردم | کد خبر: 64192
تاریخ انتشار: 1396/09/17 - 14:50:40

دکتر قوامی:

دلیل اقدام اخیر آمریکا شکست های پی در پی سیاست های آن در منطقه است

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: این اقدام آمریکا به دلیل شکست سیاست های آن در منطقه خاورمیانه از جمله سیاست های شکست خورده آن ها در کشور های لیبی ، یمن ، سوریه ، لبنان و بخصوص بعد از شکست داعش است.
دلیل اقدام اخیر آمریکا شکست های پی در پی سیاست های آن در منطقه است,دکتر قوامی+ شهرستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسللامی در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین در رابطه با اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: این اقدام آمریکا به دلیل شکست سیاست های آن در منطقه خاورمیانه از جمله سیاست های شکست خورده آن ها در کشور های لیبی ، یمن ، سوریه ، لبنان و بخصوص بعد از شکست داعش است که همه این ها نیز دلیل بر ناکارامدی کشور آمریکا است و این اقدام اخیر دولت آمریکا باعث خواهد شد مسلمانان جهان بیش از پیش متحد تر و منسجم تر شوند.

وی در رابطه با اتفاقات بعد از این اقدام در فلسطین و دنیا  گفت: این اقدام سخیف دولت آمریکا نقطه عطفی برای شروع یک انتفاضه جدید است و همچنان که علائم را می بینیم  گروه های مختلف فلسطینی که قبل از این با یکدیگر اختلافات و فاصله داشتند بعد از ایناقدام به هم نزدیک شده اند و همچنین این اقدام باعث انسجام و اتحاد بیشتر بر علیه اسرائیل فراهم خواهد شد که در آینده نزدیک شاهد این خواهیم بود که عمر این فرزند نامشروع نظام سلطه کوتاه تر خواهد شد.

دکتر قوامی همچنین در رابطه با ناکارامدی دولت آمریکا نیز گفت: ناکارآمدی دولت آمریکا قبل از این به کل جهانیان ثابت شده است و این اقدام نیز با شکست مواجه خواهد شد .

نماینده مردم اسفراین در رابطه با موضع مردم و دولت نیز گفت: موضع رسمی جمهوری اسلامی و مردم ایران همان آرمان فلسطین  و دفاع از ملت و دولت فلسطین است و همچنان مبارزه با رژیم صهیونیستی و محو اسرائیل از روی زمین ادامه خواهد داشت که امروز نیز در سراسر کشور بعد از نماز جمعه شاهد آن هستیم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر