سرویس اجتماعی | کد خبر: 64082
تاریخ انتشار: 1396/09/14 - 12:27:16

مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

از سوی دانشکده علوم پزشکی اسفراین مراسم روز دانشجو در آستانه 16 آذر و گرامیداشت یاد شهدای دانشجوی در سالن شهید رخشی این شهرستان با حضور مسوولین دانشکده و اساتید و دانشجویان برگزار شد.
مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی اسفراین,مراسم روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دانشجوی سال 1332 و تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان گفت : روز شانزدهم آذر یک نقطه عطف تاریخی درفضای دانشگاههای کشور است و این روز یادآور شهادت سه نفر از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به ورود نیکسون، معاون وقت رئیس‌جمهور آمریکاست . 
وی گفت : این دانشجویان با نثار خون خود و دفاع از اعتقادشان ، استکبار ستیزی و پاسداشت از ارزشها را جاودانه کردند.
دکتر اسحاق ایلدرآبادی افزود: دانشگاهها نقش حیاتی در توسعه و آبادانی کشور دارند که دانشجویان و دانشگاهها باید در کنار فراگیری علم و دانش بینش سیاسی و دینی و اخلاقی و اعتقادی خود را نیز تقویت کنند تا بتوانند مطالبات جامعه خود را پاسخگو باشند . 
مسوول فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم باشکوه با تبریک هفته وحدت و نزدیک شدن روز دانشجو اظهار داشت : پیامبر اکرم (ص) معمار وحدت اسلامی است و باید همه مسلمانان بر محور طریقت این پیامبر عظیم‌الشأن حرکت کنیم.
حجت الاسلام محمد رضا امینی فر گفت : آرمان خواهی، استکبار ستیزی و عدالت خواهی  و تلاش برای حفظ استقلال مهمترین رسالت جنبش دانشجویی است که باید توسط دانشجویان دنبال گردد . 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر