سرویس اجتماعی | کد خبر: 63773
تاریخ انتشار: 1396/09/07 - 18:22:09

استقرار 12 متخصص جدید در شهرستان اسفراین

12 متخصص جدید که قرار است در درمانگاه تخصصی و درمانگاه بیمارستان امام خمینی مشفول به فعالیت شوند در شهرستان اسفراین مستقر شدند.
استقرار 12 متخصص جدید در شهرستان اسفراین ,استقرار 12متخصص جدید در اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست کارگروه استقبال از متخصص های  جدید و بررسی وضعیت پانسیون ها ی پزشکی با بیان اینکه در سهمیه امسال دانشکده 12 متخصص در شهرستان اسفراین جذب شده اند گفت : این متخصص ها در درمانگاه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسفراین و درمانگاه تخصصی فعالیت می کنند.
دکتر ایلدرآبادی با تشکر  از زحمات کار گروه برای تامین ، تجهیز واسکان این متخصص ها  افزود : طی بازدید های صورت گرفته از پانسیون برخی نواقص مشاهده شد که انتظار می رود برای رفع آنها سریعتر اقدام شود.
دکتر عیسی توحیدی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم تامین مسکن برای پزشکان متخصص موجود وجدید در شهرستان را از اولویتهای مهم  معاونت درمان عنوان کرد و گفت :  با اجرای تصمیمات کار گروه ومدیریت ونگهداشت بهینه ،به زودی 40 پانسیون موجود بهسازی می شوند. 
گفتنی است ۳ متخصص دیگر نیز در دانشکده علوم پزشکی اسفراین  جذب شده اند که مراحل نهایی استقرار آنها  در شهرستان اسفراین در حال انجام است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر