سرویس اجتماعی | کد خبر: 63757
تاریخ انتشار: 1396/09/05 - 14:41:07

گزارش تصویری/همایش شکوه مقاومت با حضور چند هزار نفری بسیجیان اسفراین

به مناسبت هفته بسیج همایش شکوه مقاومت با حضور چند هزار نفری بسیجیان اسفراین در مجتمع فرهنگی بسیج برگزار شد.
گزارش تصویری/همایش شکوه مقاومت با حضور چند هزار نفری بسیجیان اسفراین,همایش شکوه مقاومت در اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، حجت الاسلام هوشمند نژاد امام جمعه شهر صفی آباد سخنران ویژه این مراسم با تبریک هفته بسیج و تبریک پیروزی جبهه مقاومت گفت: بسیجیان با دلاوری و فداکاری که از خود نشان دادند توانستند داعش و استکبار جهانی را شکست دهند.

وی با شاره به شعار مرگ بر آمریکا گفت: آمریکا باید بداند شعار مردم ایران با هر قوم و مذهبی مرگ بر استکبار است و شعار نابودی استکبار هیچ وقت از تفکر بسیجی پاک نخواهد شد.

امام جمعه شهر صفی آباد  با انتقاد از کسانی که می گویند با صلح و مذاکره تمامی مشکلات حل می شود گفت:آن هایی که فکر می کنند مشکلات کشور با مذاکره حل می شوند اشتباه راهبردی می کنند و در مذاکرات اخیر دیدیم که همچین چیزی اتفاق نیفتاد و فقط قدرت و پیشرفت کشور در مسیر کندی قرار گرفت و در بعضی جاها نیز حتی این پیشرفت ها متوقف شد.

وی در ادامه گفت:دشمن با سو استفاده از جهل و ناآگاهی ما سخنان امام را تحریف می کند و اهمیت انقلاب را در پیش مردم کم رنگ می کند و وظیفه ما این است که که نگذاریم حرف های امام تحریف شود و صحبت های امام را به نفع خودشان مصادره کنند.

حجت الاسلام هوشمند نژاد با اشاره به پیروزی های اخیر محمور مقاومت گفت:الگو تمامی گروه های مقاومت از جمله حزب الله و حشدالشعبی بسیجیان ما هستند و این الگو گیری باعث پیروزی آن ها شد.

وی همچنین در رابطه با عقبه فکری بسیج گفت: تفکر بسیجی دارای دو عقبه است که یکی مسئولیت پذیری است که با این تفکر در لبنان و سوریه حضور دارد و دیگر تفکر بصیرت است که رهبری بارها به آن اشاره کرده است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر