سرویس اجتماعی | کد خبر: 63563
تاریخ انتشار: 1396/09/01 - 12:28:53

تغییر مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین

با قبول استعفا حسن خاکسار، از سوی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران میرزایی مدیر عامل جدید مجتمع صنعتی اسفراین شد.
تغییر مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین,مجتمع صنعتی اسفراین+تودیع و معارفه مدیر جدید مجتمع صنعتی اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، صبح امروز جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل جدید  مجتمع صنعتی اسفراین با حضور اعتمادي معاون توسعه صنايع و حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران،رئيس سازمان صنعت ،معدن و تجارت خراسان شمالي، معاون فرمانداری اسفراین و جمعی از مسئولین در محل مجتمع صنعتی برگزار شد.
 معاون فرماندار اسفراین در این مراسم ضمن ابراز همدردری با بازماندگان زلزله غرب کشور و تبریک فرا رسیدن ایام ربیع الاول ،اظهار کرد: شرکت فولاد اسفراین یکی از پتانسیل های قوی در جهت ایجاد اشتغال در سطح استان بوده و با توجه به وضعیت نابسامان اقتصادی کشور به خوبی توانسته است با تلاشها و پیگیریهای مداوم در بحث توسعه و تامین منابع مالی و صادرات و فروش کالا قدمهای مثبتی بردارد .
ايشان با تاکید بر استفاده از مديران بومي در معاونت های مجتمع صنعتی اسفراین   و همچنين حضور مستمر مديرعامل جديد در شهرستان را لازمه پيشرفت مجتمع صنعتي فولاد عنوان نمود.
پرویزی در پایان از زحمات مهندس خاکسار تقدیر  و تشکر نمود و ضمن تبریک به مهندس میرزایی عنوان کرد: امیدواریم با تلاشهای پیگیر و مستمر بخشی از مشکلات در بحث صنایع حل شود.

لازم به ذکر است که حسن خاکسار به دلیل برخی مشکلات در اسفند ماه 95 از سمت خود استعفا نموده بود که به دلیل نبود نیرو متخصص در آذر ماه امسال با استعفا وی موافقت نموده و به گفته بسیاری از کارکنان و کارشناسان دوره مدیریت خاکسار یکی از بهترین دوره های مدیریتی در این مجتمع بوده است.انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر