سرویس دهگردشی | کد خبر: 63562
تاریخ انتشار: 1396/09/01 - 09:09:06

بهره برداری از پروژه منبع آب چند منظوره شهدای عشایری اسفراین 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسوولین دستگاههای اجرایی از پروژه منبع آب چند منظوره شهدای عشایری روستای درپرچین از توابع بخش مرکزی اسفراین بهره برداری شد . 
بهره برداری از پروژه منبع آب چند منظوره شهدای عشایری اسفراین ,روستای درپرچین

به گزارش سپهرآیین ، پروژه منبع آب چند منظوره برای استفاده آب شرب و دام عشایر منطقه با استفاده از جدیدترین علوم روز مواد نانو که خاصیت ضد باکتری و ضد جلبک است در بحث آب بندی و عایق  با ظرفیت 18000 لیتر و با اعتباری بالغ بر 160 میلیون ریال از محل اعتبارات قرار گاه سازندگی خاتم الانبیاء و توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین احداث شده است . 
فرماندار اسفراین در حاشیه افتتاح این پروژه گفت : از جمله ملزومات توسعه و آبادانی کشور، توسعه روستایی است چرا که خودکفایی و توانمندی روستا ، به مثابه کانون تولید و ارزش آفرینی، افزایش تولید و ثروت ملی از یک سو و کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی از سوی دیگر را به دنبال خواهد داشت . 
وی گفت: متاسفانه طبق آمار های بدست آمده شاهد افزایش موج مهاجرت به صورت چشم گیر، گسترش حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی ناشی از آن هستیم . 
جواد نوروزی افزود : تلاش دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت خدمات رسانی و افزایش سطح رفاهیات مناطق روستایی خواهد بود و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر