سرویس اجتماعی | کد خبر: 63530
تاریخ انتشار: 1396/08/29 - 11:02:18

دیدار بسیجیان و مسئولین شهرستان اسفراین با امام جمعه محترم اسفراین

در اولین روز از هفته بسیج ، بسیجیان و مسئولین شهرستان اسفراین با امام جمعه شهرستان اسفراین دیدار کردند.
دیدار بسیجیان و مسئولین شهرستان اسفراین با امام جمعه محترم اسفراین,دیدار بسیجیان با امام جمعه شهرستان اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ مهدی الهی راد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در ابتدای این مراسم با تبریک ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج گفت: 150 برنامه در این هفته در شهرستان اسفراین برگزار می گردد که برنامه محوری آن گردهمایی چند هزار نفری بسیجیان شهرستان در پنجم آذر ماه است.

وی در ادامه از اجرای 5 طرح با عنوان اعتلای بسیج در این هفته خبر داد و گفت: یکی از این برنامه ها تشکیل صندوق قرض الحسنه با هدف رفع محرومیت زدایی و رفع مشکلات است و از دستاورده های مهم این طرح ایجاد اشتغال پایداراست.

سرهنگ الهی راد در ادامه از اجرای طرح آسیب های اجتماعی در یکی از محله های شهرستان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح پاکسازی یک از محله ها از آسیب های اجتماعی بوِژه مواد مخدر است.

وی در ادامه از برگزاری گشت بسیج محله با هدف ایجاد امنیت پایدار و برگزاری اردو های جهادی و ارائه خدمات پزشکی در سطح شهرستان خبر داد و گفت مردم محوری،مسئله شناسی،قرارگاهی عمل کردن،بسته کامل برنامه ای و پیشگیرانه و اغنایی بودن طرح از ویژگی های مهم این طرح است.

حجت الاسلام محمدیان امام جمعه شهرستان نیز با خوش آمد گویی به میهمانان و تبریگ هفته بسیج گفت: در هفته بسیج باید بسیاری از مسائل بازخوانی و بازسازی شود.

وی در ادامه با اشاره به موفقیت های جبهه های مردمی و مقاومت در عراق ، سوریه ، لبنان و لیبی گفت: طرح اولیه تشکیل بسیج مردمی در تمامی این کشور ها برگرفته شده از بسیج است.

امام جمعه شهرستان در ادامه با بیان خدمات بسیج و سپاه در چند سال گذشته گفت : مصداق بارز آیه وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ بسیجیان هستند.انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر