سرویس اخبار ویژه | کد خبر: 63489
تاریخ انتشار: 1396/08/24 - 18:34:42

دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 9 فقره کلاهبرداری در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 9 فقره کلاهبرداری در اسفراین خبر داد
دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 9 فقره کلاهبرداری در اسفراین,دستگیری کلاهبردار حرفه ای در اسفراین

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "جاوید مهری" فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام چند مورد شکایت توسط شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان به روش های مختلف، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران با بررسی اظهارات شاکیان پرونده و شناسایی چهره متهم در سیستم چهره نگاری پلیس آگاهی، متهم را که با خودروی خود در سطح شهر در حال تردد بود را رویت کردند و ماموران با هماهنگی مقام قضایی سریعا به تعقیب متهم پرداختند و وی را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند

سرهنگ مهری بیان داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد این متهم اهل یکی از استان های مجاور و یکی از کلاهبرداران حرفه ای  می باشد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به 9 فقره کلاهبرداری اعتراف کرد و بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان از تمام شهروندان خواست: در صورت مشاهده افراد مشکوک در سطح شهر سریعا موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر