سرویس اجتماعی | کد خبر: 63464
تاریخ انتشار: 1396/08/08 - 14:40:17

برگزار ی باشکوه مراسم 13 آبان مشت محکمی بر دهان ترامپ است

 معاون فرماندار شهرستان اسفراین گفت: با توجه به گزافه گویی های رئیس جمهور آمریکا باشکوه برگزار شدن مراسم این روز مشت محکمی بر دهان ترامپ خواهد بود.
برگزار ی باشکوه  مراسم 13 آبان مشت محکمی بر دهان ترامپ است,

به گزارش سپهرآیین، جلسه ستاد گرامی داشت یوم الله 13 آبان با حضور معاون فرمانداری،رئیس اموزش و پرورش شهرستان ، مسئول بسیج دانش آموزی اسفراین و اعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اسفراین برگزار شد.

 پرویزی معاون فرمانداری شهرستان اسفراین  با گرامی داشت یوم الله 13 آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار و تسلیت ایام اربعین گفت : با توجه به تحولات منطقه و گزافه گویی های رئیس جمهور آمریکا باید مراسم یوم الله 13 آبان با شکوه تر از سال های قبل برگزار شود تا مشت محکمی بر دهان ترامپ باشد.

وی در ادامه همکاری همه دستگاه ها را با متولیان برگزاری مراسم 13 ابان خواستار شد و گفت این مراسم باید باشکوه برگزار گردد و این امر مستلزم برنامه ریزی و همکاری همه دستگاه ها است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نیز با گرامی داشت یاد و خاطره 36000 دانش آموز شهید و 5000 فرهنگی شهید گفت: از ابتدای انقلاب تا کنون خیانت های زیادی از سوی دولت آمریکا بر ملت ایران شده است و به همین خاطر ما باید مراسم یوم الله 13 آبان را با شکوه تر از سال های قبل برگزار نماییم

 اکرامی فر در ادامه گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان امسال از ساعت ۹ صبح  شروع و از میدان امام خمینی(ره) تا خیابان جانبازان خواهد بود.

 

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر